Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2012, 11:27

autor: Aver

Nowy zwiastun SimCity podsumowuje najważniejsze elementy gry

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry SimCity, w której Ocean Quigley, dyrektor kreatywny tytułu studia Maxis, omawia najważniejsze elementy rozgrywki w strategii, która pojawi się na polskim rynku 7 marca 2013 roku w wersji na PC.

Po opublikowanych w październiku filmikach prezentujących proces budowy miasta oraz katastrofy w wirtualnym świecie, tym razem twórcy gry SimCity ze studia Maxis postanowili sprezentować nam krótkie podsumowanie najważniejszych elementów nadchodzącej produkcji.

W trwającym niecałe trzy minuty zwiastunie podstawowe funkcje i nowości w SimCity omawia sam dyrektor kreatywny projektu – Ocean Quigley. Przy okazji utwierdza nas w przekonaniu, że nad grą studia Maxis pracują naprawdę wyjątkowi ludzie.

SimCity to najnowsza odsłona popularnej serii symulatorów budowy miasta, której początki sięgają 1989 roku. Gracze wcielają się w niej w burmistrza nowopowstałej mieściny. Poprzez zarządzanie aspektami przestrzennymi, ekonomicznymi i handlowymi należy z niej zbudować pełnoprawną metropolię. Swego czasu cykl stworzył podstawy do sukcesu serii The Sims.

Premiera najnowszej produkcji studia Maxis w Polsce będzie miała miejsce 7 marca 2013 roku na PC. Gra zostanie udostępniona w polskiej wersji językowej. Tytuł można zamawiać w przedsprzedaży m.in. w Sklepie GRY-OnLine w cenie 149,90 zł.

Ostatnia aktualizacja: 2012-11-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

SimCity

SimCity