Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2012, 15:06

autor: Hed

Polska premiera gry SimCity odbędzie się 7 marca 2013 roku

Polska data premiery SimCity to 7 marca 2013 roku – podała ją firma Electronic Arts Polska. Produkcja studia Maxis o budowaniu miast będzie dostępna w języku polskim. Zamówienia na nią można składać już teraz w wybranych sklepach.

Polska premiera gry SimCity odbędzie się 7 marca 2013 roku - ilustracja #1
SimCity wyjdzie 7 marca 2013 roku – to oficjalna data premiery gry w Polsce.
Data premiery SimCity
  • Polska data premiery SimCity to 7 marca 2013 roku.
  • Zamówienia na grę można składać już teraz.
  • Produkcja będzie zawierała polską wersję językową.

Firma Electronic Arts ujawniła polską datę premiery gry SimCity – trafi ona do sprzedaży 7 marca 2013 roku. Dzień później otrzymają ją gracze z Wielkiej Brytanii. Jak widać, tytuł zaliczy drobne opóźnienie, bo wcześniej wydawca mówił o premierze w lutym przyszłego roku. Fani serii czekali na jej nową odsłonę kilka długich lat, więc te parę dni raczej różnicy im nie zrobi. Gra SimCity będzie dostępna w polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz Mac.

Miłośnicy strategii o budowaniu miast wiedzą pewnie, że SimCity można zamawiać przedpremierowo w sklepie Origin. W Polsce dostępne są dwie edycje gry: Limitowana (169,90 zł) oraz Cyfrowa Edycja Deluxe (219,90 zł). Pierwszą z nich znajdziecie także w Sklepie Gry-OnLine. Druga zawiera dodatkowe elementy, a konkretniej trzy zestawy poświęcone konkretnym typom miast (francuskim, niemieckim oraz brytyjskim).

Polska premiera gry SimCity odbędzie się 7 marca 2013 roku - ilustracja #3SimCity to jedna z bardziej znanych i lubianych serii strategicznych oraz niekwestionowany król gier o budowaniu metropolii. W przyszłym roku marka powróci w odsłonie, która stanowi próbę świeżego podejścia do tematu. Oznacza to parę zmian i kompromisów – w tym zmniejszenie rozmiarów miast i ograniczenie poziomu, w jakim można deformować teren. W grze nie zabraknie jednak klasycznych pomysłów, np. pokazanych niedawno kataklizmów różnego typu.

  1. Graliśmy w SimCity, godną następczynię "czwórki"!
  2. SimCity w sklepie Origin