Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2012, 18:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Rozpoczęto otwarte beta testy gry MMO RaiderZ

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami, dzisiaj rozpoczęto otwarte beta testy gry RaiderZ. Jest to produkcja MMO typu free to play, która z czasem stanie się dostępna m.in. w polskiej wersji językowej.

Firma Gameforge ogłosiła, że dzisiaj rozpoczęły się otwarte beta testy gry RaiderZ. Oznacza to, że dzieło studia MAIET Entertainment mogą sprawdzić wszyscy chętni, którzy zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy zakończą się beta testy, ale warto korzystać z nich do woli tym bardziej, że żadna ze stworzonych postaci nie zostanie usunięta. Dzięki temu będzie można kontynuować nimi zabawę w pełnej wersji. Aby wziąć udział w testach, wystarczy stworzyć nowe konto na oficjalnej stronie lub zalogować się na istniejący profil, a następnie pobrać klienta gry.

Warto dodać, że twórcy wprowadzili kilka zmian w stosunku do zamkniętej bety. Maksymalny poziom doświadczenia został podniesiony do 35, a obszar rozgrywki został powiększony o trzy nowe strefy (Rits, Riode, Wielki Mur), oferujące zupełnie nowe wyzwania i przeciwników do pokonania. Dodano również niedostępne wcześniej przedmioty do zakupu w sklepie – mowa o ożywiającym kamieniu oraz opcji resetu umiejętności. Twórcy dokładają wszelkich starań, by wprowadzenie sklepu nie wpłynęło negatywnie na balans rozgrywki.

RaiderZ jest grą MMORPG tworzoną przez firmę MAIET Entertainment. Akcja została osadzona w świecie fantasy na planecie Velix, zamieszkanej przez ogromne, agresywne istoty. Tytuł będzie działać w oparciu o model free to play, a więc rozgrywka będzie darmowa, ale nie zabraknie systemu opcjonalnych mikropłatności. Cały czas trwają prace nad polską wersją językową gry.