Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2011, 10:10

autor: Sarge

Nowy Twisted Metal z kodem pozwalającym ściągnąć grę Twisted Metal: Black

Premierowe egzemplarze nadchodzącej części cyklu Twisted Metal będą zawierać kod pozwalający ściągnąć grę Twisted Metal: Black znaną posiadaczom PlayStation 2. Taką informację zdradził David Jaffe ze studia Eat Sleep Play.

David Jaffe ze studia Eat Sleep Play ogłosił, że premierowe egzemplarze nadchodzącej odsłony serii Twisted Metal będą zawierały kod umożliwiający ściągnięcie gry Twisted Metal: Black. Jest to starsza część cyklu wydana pierwotnie na PlayStation 2.

Dyrektor amerykańskiego zespołu deweloperskiego wygłosił tę wiadomość na łamach amerykańskiego bloga PlayStation. Wobec tego można mieć pewne wątpliwości, czy kod na starszą produkcję znajdzie się także pudełkach z europejską wersją gry. Miejmy nadzieję, że nie zostaniemy pokrzywdzeni i również doczekamy się bonusu.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że klucze umożliwiające ściągnięcie odsłony Twisted Metal: Black będą zawarte jedynie w premierowych egzemplarzach najnowszej części. Takowe będą po prostu Limitowaną Edycją gry i jak sama nazwa wskazuje, pojawią się na rynku w ograniczonej liczbie. Ma to zachęcić graczy do możliwie szybkiego zakupu.

Jaffe nie zdradził żadnych konkretów na temat pobieranego z PlayStation Network starszego wydania serii. Nie wiadomo zatem, czy jest to klasyczny tytuł, czy raczej jego odnowiona edycja, podciągnięta do rozdzielczości HD. Przekazano jedynie, że nie będzie to ulepszona wersja Twisted Metal: Black Online, która została wypuszczona rok po pierwowzorze i wprowadzała m.in. tryb online.

Nowy Twisted Metal zadebiutuje na amerykańskim rynku 14 lutego 2012 roku wyłącznie na PlayStation 3. Wciąż nie uściślono, kiedy gra pojawi się w Europie. Produkcja studia Eat Sleep Play będzie zwariowaną samochodową grą akcji, w której poprowadzimy jeden z dostępnych pojazdów (w tym m.in. debiutujący w serii śmigłowiec) i z pomocą różnego rodzaju broni rozprawimy się z przeciwnikami obecnymi na danym etapie. Charakter zabawy sprawia, że tytuł powinien najlepiej sprawdzać się w trybie multiplayer dla maksymalnie 16 graczy.