Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2020, 09:47

autor: Aquma

Nowy Resident Evil pojawi się w 2021 roku i może Was zaskoczyć

Na Twitterze pojawił się kolejny przeciek dotyczący przyszłości serii Resident Evil. Jeśli zawierzyć plotkom, nowa gra należąca do tego cyklu pojawi się na rynku w przyszłym roku i będzie tytułem znacząco odbiegającym od poprzednich odsłon.

Nowy Resident Evil pojawi się w 2021 roku i może Was zaskoczyć - ilustracja #1
RE3 to raczej więcej tego samego, ale nowa odsłona podobno ma nas zaskoczyć.

Użytkownik Twittera znany jako AestheticGamer (ew. Dusk Golem), który w przeszłości ujawnił kilka informacji związanych z serią Resident Evil, opublikował nowy post poświęcony temu cyklowi. Informuje w nim, że kolejną odsłonę RE zobaczymy w 2021 roku. Tytuł podobno zaczął powstawać cztery lata temu, a prace nad nim pod pewnymi względami przypominają proces produkcyjny Resident Evil 3 (chodzi o oryginał, a nie remake, który zadebiutuje za kilka dni). Niestety, internauta na razie nie chciał zdradzić, co ma na myśli. Zapewnił jednak, że będzie to gra znacząco różniąca się od poprzednich części – do tego stopnia, że zmiany mogą zirytować część fanów.

Trzeba oczywiście podkreślić, że powyższe rewelacje są jedynie niepotwierdzonymi plotkami i tak właśnie powinny być traktowane.

  1. Resident Evil 3 – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Resident Evil 3 – Mr. X był ledwie rozgrzewką
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Resident Evil 3

Resident Evil 3