Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2003, 12:53

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Nowości w Savage: The Battle for Newerth gotowe do przetestowania

Całkiem niedawno, miłośnicy wieloosobowych, strategicznych gier akcji mieli możliwość wypróbowania swoich sił i umiejętności w produkcie o nazwie Savage: The Battle for Newerth. Niecałe dwa miesiące po premierze swego dzieła, S2 Games oraz iGames Publishing ogłaszają rozpoczęcie rejestracji beta testerów do Savage: The Battle for Newerth. Pewnie wielu z was zdziwiło się w tym momencie - gra jest już na rynku czas jakiś a oni beta testy urządzają ? Już spieszę z wyjaśnieniem - testy mają dotyczyć pierwszej serii darmowych nowości zaimplementowanych w grze, czyli jednostek, budynków, ulepszeń i łatek.

Całkiem niedawno, miłośnicy wieloosobowych, strategicznych gier akcji mieli możliwość wypróbowania swoich sił i umiejętności w produkcie o nazwie Savage: The Battle for Newerth. Niecałe dwa miesiące po premierze swego dzieła, S2 Games oraz iGames Publishing ogłaszają rozpoczęcie rejestracji beta testerów do Savage: The Battle for Newerth. Pewnie wielu z was zdziwiło się w tym momencie - gra jest już na rynku czas jakiś a oni beta testy urządzają ? Już spieszę z wyjaśnieniem - testy mają dotyczyć pierwszej serii darmowych nowości zaimplementowanych w grze, czyli jednostek, budynków, ulepszeń i łatek. Wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji tutaj.

Do testów potrzebni będą doświadczeni gracze, którzy w Savage mają już za sobą niejedną walkę jak i kompletni nowicjusze, którzy zaczynają dopiero teraz swoją przygodę. Wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej opinii i informacji o rozgrywce i w miarę możliwości zaimplementować do gry sugestie graczy.

Dla przypomnienia, akcja Savage: The Battle for Newerth została umieszczona w świecie w klimacie fantasy, wieki przed naszą erą. W świecie, gdzie Legion of Men i klan dowodzony przez Beast Queen walczą przetrwanie i dominację. Pociągają was wytwory nauki i technologii ? Wybierzcie stronę ludzkości. A może wasze zainteresowania i natura skłaniają się ku siłom przyrody i magii ? W takim razie wzmocnijcie szeregi Beast Horde. Każda z ras ma własny styl walki, własnego przywódcę i własną wizję świata po zwycięstwie. Tak więc po czyjej stronie staniecie ?