Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2004, 09:57

autor: Speed

Noworoczny prezent dla użytkowników The Legend of Mir

Pracownicy studia programistycznego Wemade Entertainment, twórcy wieloosobowej gry cRPG pt. The Legend of Mir, przygotowują noworoczną aktualizację swojego sztandarowego programu.

Pracownicy studia programistycznego Wemade Entertainment, twórcy wieloosobowej gry cRPG pt. The Legend of Mir, przygotowują noworoczną aktualizację swojego sztandarowego programu.

Noworoczny prezent dla użytkowników The Legend of Mir - ilustracja #1

Uaktualnienie doda do środowiska gry kilka nowych elementów, jak również zoptymalizuje cały kod programu. Producenci obiecują, że w środku ujrzymy między innymi nowe, rozległe śnieżno-górskie obszary, które odegrają bardzo ważną rolę jeśli chodzi o aspekt fabularny. Poza tym do dyspozycji grających oddane zostaną nowe rodzaje broni, a także nowe jednostki. Warto wspomnieć też o innowacyjnym systemie „RIES” („Real time Interactive Events System”), który będzie „generował” wszelkie zdarzenia losowe w grze, mające bezpośredni wpływ na kształt i przebieg właściwej rozgrywki.

Akcja The Legend of Mir przenosi graczy do fantastycznej, pełnej magii krainy Mir. Rasa ludzka na przestrzeni tysiąca lat rozprzestrzeniła się po jej całej powierzchni i podzieliła się na trzy główne narody o władzy scentralizowanej w miastach Hagan, Jebaek i Seoho. Przez cały czas rozwoju ludzkość borykała się z różnymi rodzajami potworów i dzikich zwierząt, które co jakiś czas nawiedzały słabiej bronione terytoria. Nigdy jednak nie stanowiło to wielkiego zagrożenia, ponieważ zorganizowana armia zawsze z łatwością masakrowała mniejsze grupy monstrów. Wśród tych stworzeń powstały jednak dwie zorganizowane społeczności: Ner i Oma. Odznaczają się one wysoką inteligencją, licznymi zdolnościami oraz umiejętnością tworzenia i wykorzystywania różnych technologii.

Społeczności te sprowokowane ciągłą ekspansją człowieka zaatakowały i zajęły wiele ludzkich terytoriów. W obliczu tej klęski władcy trzech królestw połączyli swe armie i wspólnie wypędzili napastników z własnych ziem. Zwycięstwo to okupiono jednak wieloma stratami i ofiarami, a przeciwnik już gotuje się do kolejnego uderzenia. Teraz setki graczy zostają rzucone w sam środek tej niezwykle skomplikowanej sytuacji.

Szczegółowe informacje na temat tej produkcji znajdziecie w Encyklopedii Gier, a także na oficjalnej stronie internetowej.

Noworoczny prezent dla użytkowników The Legend of Mir - ilustracja #2
Noworoczny prezent dla użytkowników The Legend of Mir - ilustracja #3
Noworoczny prezent dla użytkowników The Legend of Mir - ilustracja #4