Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2010, 10:27

autor: Jiker

Nowe zrzuty ekranowe z LittleBigPlanet 2

Ostatni weekend upłynął pod znakiem kontynuacji LittleBigPlanet, niekonwencjonalnej platformówki z mocno rozbudowanym edytorem poziomów. Na łamach gry-online.pl przedstawiliśmy streszczenie najnowszego artykułu na temat najnowszej propozycji studia Media Molecule, zamieszczonego w ostatnim numerze Game Informera, a także pierwsze ujęcia z rozgrywki. Dzisiaj prezentujemy kolejne obrazki.

Ostatni weekend upłynął pod znakiem kontynuacji LittleBigPlanet, niekonwencjonalnej platformówki z mocno rozbudowanym edytorem poziomów. Na łamach gry-online.pl przedstawiliśmy streszczenie najnowszego artykułu na temat najnowszej propozycji studia Media Molecule, zamieszczonego w ostatnim numerze Game Informera, a także pierwsze ujęcia z rozgrywki. Dzisiaj prezentujemy kolejne obrazki, tym razem w pełnej rozdzielczości.

Nowe zrzuty ekranowe z LittleBigPlanet 2 - ilustracja #1

Zestawy screenshotów, prezentujących m.in. nowe rozwiązania mające znaleźć zastosowanie w LittleBigPlanet 2, zostały opublikowane na łamach serwisów MeriStation.com oraz LiveGen.fr. Warto przy okazji zwrócić uwagę na fakt, że przedstawiona na nich oprawa graficzna pod względem jakości nie odbiega od tego, co mogliśmy podziwiać grając w pierwszą odsłonę serii – w dalszym ciągu jest bardzo kolorowo i sympatycznie.

Przypominamy, że LittleBigPlanet 2 stanowić będzie znacznie rozbudowaną wersję pierwszej części serii. Przy pomocy udostępnionego edytora gracz będzie w stanie wykreować nie tylko pojedynczy poziom, ale i całą, osobną grę należącą do odrębnego gatunku. Wśród tych ostatnich wymienia się m.in. strategię, grę logiczną, dwuwymiarową strzelankę, czy chociażby wyścigi. Dziś w godzinach wieczornych w Sieci powinna zostać zamieszczona oficjalna zapowiedź gry. Zapewne zostaną w niej zawarte dodatkowe informacje na jej temat.

Nowe zrzuty ekranowe z LittleBigPlanet 2 - ilustracja #2
Nowe zrzuty ekranowe z LittleBigPlanet 2 - ilustracja #3
Nowe zrzuty ekranowe z LittleBigPlanet 2 - ilustracja #4
Nowe zrzuty ekranowe z LittleBigPlanet 2 - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.