Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Stadlbauer Press Release" 29 września 2011, 12:56

Nowe tytuły do pobrania za darmo w Nintendo eShop

Posiadacze Nintendo 3DS i DSi w tym tygodniu mają na co czekać, bo będą mogli pobrać z Nintendo eShop dwóch najsławniejszych bohaterów gier.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Posiadacze Nintendo 3DS i DSi w tym tygodniu mają na co czekać, bo będą mogli pobrać z Nintendo eShop dwóch najsławniejszych bohaterów gier.

Już dziś The Legend of Zelda™: Four Swords Anniversary Edition została udostępniona do pobrania za darmo* na Nintendo DSiWare. Już jutro na Virtual Cosnole dla Nintendo 3DS pojawi się Super Mario Land™ 2: 6 Golden Coins.

The Legend of Zelda™: Four Swords Anniversary Edition to klasyczny multiplayer 2D, w którym bohater gry Link został podzielony na cztery części za pomocą czterech mieczy. Połącz siły z trzema innymi graczami za pomocą Wi-Fi i działając wspólnie uratujcie księżniczkę Zeldę.

Obecna wersja nieco różni się od tej, którą możecie pamiętać z Game Boy’a. Teraz możesz również grać w pojedynkę. Nie martw się jednak, nie będziesz całkowicie sam. Drugi Link stanie obok Ciebie, aby pomagać ci podczas rozgrywki. Jest nawet możliwość kontrolowania „obu” bohaterów na zmianę, przyciskając odpowiednio guziki L i R.

W tym tygodniu będzie cię też potrzebował Mario. W Super Mario Land™ 2: 6 Golden Coins, nad zamkiem i ludem kontrolę przejął czarny charakter Wario. Musisz pomóc Mario odzyskać 6 złotych monet rozrzuconych przez Wario po całym Mario Land. Nie ma czasu do stracenia!