Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 13:55

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2011

W dniach 1-2 października w Braniewie rozegrane zostaną oficjalne Mistrzostwa Polski w grze Pro Evolution Soccer 2011. Chętni wciąż mogą zgłosić swój akces do zawodów. Organizatorzy zapewniają, że piłkarskich emocji nie zabraknie, a na najlepszych czekać będą atrakcyjne nagrody. Patronat nad imprezą objęła firma CD-Projekt.

W sobotę (1 października) w Braniewie rozpoczną się oficjalne Mistrzostwa Polski w grze Pro Evolution Soccer 2011. Na zwycięzców dwudniowych zmagań czekają cenne nagrody, w tym konsole oraz zestawy gier. Tegoroczny turniej poświęcony jest pamięci organizatora poprzednich edycji – Sebastiana Uhryna, a patronat nad imprezą sprawuje firma CD Projekt.

Nieco ponad 2 tygodnie pozostały do premiery najnowszego PES-a. Gracze, którzy przez blisko rok mieli okazję trenować w poprzedniej odsłonie piłkarskiego cyklu firmy Konami, mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas zbliżających się Mistrzostw Polski. Wzorem poprzednich lat impreza odbędzie się w hotelu „Warmia” w Braniewie, a miłośnicy wirtualnego kopania piłki zmierzą się na konsolach PlayStation 3.

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2011 - ilustracja #1

Prowadzona za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zawodów rejestracja wciąż jest otwarta. Na triumfatorów mistrzostw czekają nie tylko okazałe puchary, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym 32-calowy telewizor LED a także konsole PlayStation 3, Xbox 360 z Kinectem oraz PlayStation Portable.

Organizatorzy zapewniają, że emocji nie zabraknie. Zmagania toczyć się będą bowiem zarówno na wirtualnych arenach, jak i... na stadionie miejskim, gdzie zaplanowano turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Braniewa.

Szczegółowe informacje dotyczące oficjalnych Mistrzostw Polski PES 2011, w tym harmonogram, formularz rejestracyjny i mapkę dojazdu znaleźć można na stronie internetowej zawodów.

  1. Turniej PES 2011