Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2006, 21:49

autor: Metatron

Nowe screeny z Pokemon Battle Revolution

Od pewnego czasu wiadomo, że Nintendo planuje stworzenie nowej odsłony niezwykle popularnej w Japonii serii gier Pokemon na nadchodzącą platformę Wii. O pracach nad Pokemon Battle Revolution informowaliśmy już w czerwcu. Od dziś dostępne są nowe screeny z nadchodzącej produkcji.

Produkcje z serii Pokemon są w Japonii niezwykle popularne, o czym przekonać można się choćby na podstawie notowań dotyczących sprzedaży gier w tym kraju. Jak informowaliśmy na początku miesiąca, najnowsze odsłony cyklu wydane na Nintendo DS, Diamond i Pearl, od dnia premiery (28 września 2006) sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy.

Nic dziwnego więc, że Nintendo planuje stworzenie nowej odsłony serii na nadchodzącą platformę Wii. O pracach nad Pokemon Battle Revolution informowaliśmy już w czerwcu. Od dziś dostępne są nowe screeny z nadchodzącej produkcji. Warto zwrócić uwagę na ikonki przedstawiające NDS, które znajdują się na dole ekranu – możliwe zatem, że to za pomocą przenośnej konsoli Nintendo kontrolować będziemy wirtualne postaci.

Nowe screeny z Pokemon Battle Revolution - ilustracja #1

 

Nowe screeny z Pokemon Battle Revolution - ilustracja #2

 

Nowe screeny z Pokemon Battle Revolution - ilustracja #3

 

Nowe screeny z Pokemon Battle Revolution - ilustracja #4