Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2008, 14:49

autor: Elrond

Nowe obrazki ze Star Wars: The Old Republic

W sieci pojawiły się nowe screeny przedstawiające scenki z rozgrywki w Star Wars: The Old Republic, gry z gatunku MMO powstającej dzięki kooperacji firm BioWare oraz LucasArts.

W sieci pojawiły się nowe screeny przedstawiające scenki z rozgrywki w Star Wars: The Old Republic, gry z gatunku MMO powstającej dzięki kooperacji firm BioWare oraz LucasArts.

Nowe obrazki ze Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1

Na screenach, które możecie znaleźć już także w naszej galerii powiązanej z tą produkcją, przedstawiono nieco otoczeń, w jakich przyjdzie nam przebywać podczas zabawy w Star Wars: The Old Republic, jak również postaci czy przeciwników, z którymi toczyć będziemy walki. Niestety, oprócz udostępnienia wspomnianej kolekcji materiałów graficznych, przedstawiciele BioWare nadal nie podzielili się z graczami informacjami na temat przewidywanej daty wydania gry.

Nowe obrazki ze Star Wars: The Old Republic - ilustracja #2

Z całą pewnością jednak firma zamierza udostępnić Star Wars: The Old Republic do otwartych beta testów, tak więc możliwość eksploracji świata Gwiezdnych Wojen w wersji MMO pojawi się prawdopodobnie znacznie wcześniej niż planowany rynkowy debiut.

Nowe obrazki ze Star Wars: The Old Republic - ilustracja #3

Zapraszamy Was zatem do odwiedzin galerii gry, jak również rzucenia okiem na jej zapowiedź przygotowaną przez nasz serwis. Fanom Gwiezdnych Wojen gry nie trzeba chyba reklamować, pozostałym przypomnijmy, iż twórcy tego ambitnego projektu mają czelność rzucić rękawicę niepodzielnie rządzącemu na rynku gier MMO – World of Warcraft.

Nowe obrazki ze Star Wars: The Old Republic - ilustracja #4