Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2012, 09:45

autor: Kono

Nowe mapy do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Activision ogłasza plan wydawniczy kolejnych DLC

Na serwerach Xbox Live pojawiły się dwie mapki do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Aktualnie są dostępne tylko dla subskrybentów serwisu Call of Duty Elite. Firma Activision udostępniła plan wydawniczy dla kolejnych dodatków DLC, na najbliższe osiem miesięcy.

Posiadacze konsoli Xbox 360, którzy jednocześnie są subskrybentami serwisu Call od Duty Elite, już od wczoraj mogą bawić się na dwóch nowych mapkach do gry Call of Duty: Modern Warfare 3, udostępnionych przez firmę Activision. Amerykański wydawca ujawnił też plany na najbliższe osiem miesięcy dotyczące wypuszczania kolejnych DLC do swojej pierwszoosobowej strzelanki.

Dwie nowe mapki dla trybu multiplayer wylądowały na serwerach wczoraj. Dostęp do nich mają na razie posiadacze Xboksa 360, którzy jednocześnie wykupili abonament usługi Call of Duty Elite. Pierwsza z nich, Liberation, odtwarza ogarnięty działaniami wojennymi nowojorski Central Park. Mapa oferuje duże i otwarte tereny, które są wyśmienite dla snajperów. Z kolei Piazza przenosi graczy do pełnego krętych uliczek nadmorskiego włoskiego miasteczka. Tutaj o zwycięstwie zdecyduje walka na krótki dystans i umiejętność oflankowania przeciwnika. Aktualnie nie wiemy, kiedy opisane powyżej mapki pojawią się na pecetach i PlayStation 3.

W sieci pojawiły się już pierwsze filmiki z omawianych map. Możecie je zobaczyć poniżej.

Oprócz wydania dwóch map, firma Activision ujawniła plan wydawniczy na najbliższe osiem miesięcy, dotyczący wypuszczania kolejnych DLC dla gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Wynika z niego, że fani pierwszoosobowej strzelaniny, którzy wykupili konto Elite, nie będą mogli narzekać na nudę. Przed nimi jest bowiem 18 różnych dodatków (10 map, 6 misji Spec Ops oraz 2 tryby), które zostaną wyprodukowane przez zespoły: Infinity Ward, Sledgehammer Games oraz Raven Software. Plan został opublikowany na oficjalnej stronie gry. Oto czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie:

  • Luty: mapa
  • Marzec: mapa, dwie misje Spec Ops
  • Kwiecień: dwie mapy
  • Maj: mapa, misja Spec Ops
  • Czerwiec: mapa, misja Spec Ops, tryb rozgrywki
  • Lipiec: dwie mapy
  • Sierpień: mapa, misja Spec Ops, tryb rozgrywki
  • Wrzesień: mapa, misja Spec Ops

Powyższa rozpiska dotyczy posiadaczy konta Call of Duty Elite. Pozostali użytkownicy będą dostawać poszczególne zestawy DLC najprawdopodobniej nieco później. Warto również zaznaczyć, że jest to tylko plan, więc nie powinniśmy zdziwić się, jeśli zajdą w nim jeszcze jakieś zmiany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3