Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2012, 09:30

autor: DogGhost

Sześć gier z serii Serious Sam w kolejnej odsłonie akcji Indie Royale

W ramach kolejnej odsłony akcji Indie Royale gracze mogą do soboty nabyć zestaw sześciu gier z serii Serious Sam płacąc zaledwie kilkanaście złotych.

Wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale, w ramach której gracze mogą kupić za niewielkie pieniądze zestaw gier niezależnych. Tym razem przygotowano specjalny pakiet obejmujący sześć produkcji z serii Serious Sam.

Sześć gier z serii Serious Sam w kolejnej odsłonie akcji Indie Royale - ilustracja #1

Zestaw ten oznaczono mianem „Lightning pack”. Co jakiś czas w ramach tej promocji będą się pojawiać kolekcje niszowych tytułów z krótszym czasem na podjęcie decyzji. Obecna edycja zakończy się w sobotę ok. godz. 21:00. Jeżeli jednak planujecie zakup, to nie warto zwlekać, gdyż zgodnie z obowiązującymi w akcji Indie Royale zasadami, im więcej osób zapłaci minimalną możliwą kwotę, tym szybciej ona rośnie. Jedyną szansą na obniżenie ceny dla innych graczy jest okazanie hojności i wpłacenie znacznie wyższej kwoty. W tym momencie cena kształtuje się na poziomie ok. 3,20 euro (ok. 14 złotych).

W ramach obecnego pakietu otrzymacie cztery produkcje niezależne, a także dwie pierwsze pełnoprawne odsłony cyklu: Serious Sam: The First Encounter oraz Serious Sam: The Second Encounter (nie mylić z odświeżonymi wersjami HD). Wśród dodatkowych tytułów znajdują się okraszona dużą dawką humoru platformówka Serious Sam Double D. Jeszcze więcej absurdu oferuje stworzona pierwotnie na smartfony gra Serious Sam: Kamikaze Attack, w której kierujemy charakterystycznym dla tej serii bezgłowym przeciwnikiem samobójcą i staramy się dopaść głównego bohatera. Z kolei Serious Sam: The Random Encounter to ukłon w kierunku miłośników klasycznych gier RPG. Ostatnia z dostępnych pozycji to premierowy tytuł Serious Sam: The Greek Encounter stylizowany na produkcje z czasów komputerów 8-bitowych.

Podsumowując, zestaw obejmuje następujące tytuły:

Wszystkie elementy pakietu są dostępne w angielskiej wersji językowej. Większość z nich można przypisać do konta Steam lub Desura. Więcej informacji na temat tego zestawu znajdziecie tutaj. Kolejna odsłona akcji planowana jest za dwa tygodnie i będzie nosiła miano walentynkowej.

  1. Oficjalna strona akcji Indie Royale