Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2007, 11:23

autor: Metatron

Nowe informacje na temat Saints Row 2

Najnowszy numer niemieckiego magazynu GamePro zamieścił nieco nowych informacji na temat przygotowywanego na konsole PS3 oraz X360 przez studio Volition sequela utrzymanej w konwencji Grand Theft Auto gry Saint Row, który ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Poniżej prezentujemy informacje, których mogliśmy się z niego dowiedzieć.

Najnowszy numer niemieckiego magazynu GamePro zamieścił nieco nowych informacji na temat przygotowywanego na konsole PS3 oraz X360 przez studio Volition sequela utrzymanej w konwencji Grand Theft Auto gry Saint Row, który ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Poniżej prezentujemy informacje o produkcji zamieszczone na łamach czasopisma.

Nowe informacje na temat Saints Row 2 - ilustracja #1
  • Biorąc pod uwagę fakt, że premiera GTA IV odbędzie się w marcu, THQ pozwoliło dać twórcom więcej czasu na dopracowanie ich produktu. Najprawdopodobniej oznaczać to będzie, że Saints Row 2 ukaże się raczej w drugiej połowie 2008 roku, kiedy już nieco opadnie zainteresowanie grą RockStara.
  • Każdy z bohaterów w grze będzie miał pełny dostęp do całego asortymentu ubrań. Nic więc nie stanie na przeszkodzie, by mężczyzna biegał w damskich ciuszkach. Z tego powodu edytor postaci nazywany jest przez samych deweloperów „generatorem freaków”.
  • Akcja gry toczyć się będzie w 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej odsłonie. Część lokacji ulegnie przez to zmianom, dojdzie też sporo nowych.
  • Kierując się sugestiami fanów twórcy postanowili wprowadzić mini-osiągnięcia za wykonywanie kaskaderskich trików.
  • Potwierdzono wcześniejsze informacje na temat tego, że w tryb kooperacji będzie można grać przy jednej konsoli oraz za pośrednictwem połączenia online.
  • Gracze będą mogli wykorzystać inne postacie w charakterze ludzkich tarczy. Chętni będą mogli również postrzelić przechodniów, zwabiając w ten sposób tłumek gapiów skutecznie zagradzający drogę ścigającym bohatera gangsterom.
  • W grze będzie można przyczepiać miny do samochodów, ścian, a nawet pleców przeciwników.
  • Gracze otrzymają możliwość modyfikowania swojej rezydencji.
  • Grafika ulegnie poprawkom. Nie powinno już być znanego z poprzedniej odsłony uciążliwego dorysowywania obiektów. Twórcy obiecują również, że efekty pogodowe będą prezentować się imponująco, a kiedy zacznie padać deszcz, przechodnie wyciągną parasole.
Nowe informacje na temat Saints Row 2 - ilustracja #2