Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2013, 08:21

autor: Adrian Werner

Nowe Indie Royale z grami ze Steam Greenlight (m.in. Croixleur, Beast Boxing Turbo i Dawnstar)

Ruszyła nowa edycja Indie Royale. Tym razem za niewielką sumę można kupić paczkę zawierającą gry Croixleur, Beast Boxing Turbo, Dawnstar, Battlepaths, Out There Somewhere oraz Diehard Dungeon.

Nowe Indie Royale z grami ze Steam Greenlight  (m.in. Croixleur, Beast Boxing Turbo i Dawnstar) - ilustracja #1

Organizatorzy Indie Royale wystartowali z kolejną edycją swojej akcji. Tym razem w tanim zestawie gier niezależnych znajdziecie:

  1. Croixleur
  2. Beast Boxing Turbo (plus soundtrack)
  3. Dawnstar
  4. Battlepaths
  5. Out There Somewhere (plus soundtrack)
  6. Diehard Dungeon
  7. jedną dodatkową grę, która ujawniona zostanie później

Aby wejść w posiadanie tych pięciu gier musicie wpłacić cenę minimalną, która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 3,5 euro, czyli w przeliczeniu około 14 złotych. Natomiast jeśli zapłacicie 6,24 euro (ok. 26 zł) lub więcej, to otrzymacie również:

  1. Album muzyczny The Reality Chipmusic Love Industry autorstwa Bright Primate

Najnowsza edycja akcji składa się w całości z gier, które próbują dostać się na serwis Steam za pośrednictwem usługi Greenlight. Gdy im się to uda, to nabywcy Indie Royale otrzymają kody umożliwiające aktywację tych tytułów na Steam. Warto przypomnieć, że ta promocja działa na innych zasadach niż większość konkurencyjnych przedsięwzięć tego typu. Cenę minimalną kształtują tutaj bowiem sami kupujący. Im więcej osób zdecyduje się zapłacić najmniejszą możliwą kwotę, tym wyższa się ona staje. Natomiast gracze, które wydadzą na zestaw więcej niż muszą obniżają cenę dla przyszłych klientów. Hojni użytkownicy należą najczęściej do mniejszości, więc warto dokonać zakupu na wczesnych etapach promocji.

W nowym Indie Royale znalazły się mniej znane, ale mimo to interesujące pozycje. Zwłaszcza godne uwagi jest Croixleur. To japońska gra akcji z rozbudowanym systemem walki. Całość wzorowana jest na znanym z serii Devil May Cry trybie Blood Palace. Rozgrywka polega więc na toczeniu serii bitew z hordami wrogów na zamkniętych arenach. Zwycięstwo pozwala na przejście na wyższe piętro, gdzie czekają silniejsi przeciwnicy.

  1. Indie Royale – strona oficjalna

Z kolei Beast Boxing Turbo to zwariowana gra walki z widokiem FPP. Wcielamy się w ludzką wojowniczkę, która musi pokonać w turnieju bokserskim szereg potężnych potworów. Nasza bohaterka jest słabsza i mniejsza niż jej przeciwnicy, więc wygrana wymaga doskonałego refleksu oraz sporej dozy sprytu. Rozgrywkę wzbogaca system ulepszania umiejętności postaci.