Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2016, 11:44

autor: Góral

Nowe gry Rockstara nie ukażą się przed kwietniem 2017 roku

Wczoraj firma Take-Two Interactive ujawniła, że wkrótce możemy się spodziewać zapowiedzi nowych gier studia Rockstar Games. Dziś dowiedzieliśmy się, że na pewno nie zadebiutują one przed kwietniem 2017 roku.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że studio Rockstar Games pracuje nad nowymi grami, które mają zostać wkrótce ujawnione. O ile dalej nie wiemy, o jakie produkcje chodzi, tak firma Take-Two Interactive ujawniła, że nie należy się spodziewać ich premiery w tym roku podatkowym. Oznacza to, że na pewno nie zadebiutują one przed kwietniem 2017 roku. Krótko pisząc, w najbliższych miesiącach możemy co najwyżej liczyć na kolejne aktualizacje Grand Theft Auto Online. Natomiast jeżeli chodzi o możliwe projekty, to chyba na pierwszy plan wysuwa się nowa odsłona Bully, gdyż już w 2013 roku firma zarejestrowała znak towarowy o nazwie Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit. Niewykluczona jest także kolejna część Red Dead, o której mówi się od kilku lat. Co jednak tak naprawdę wykombinują pracownicy Rockstara, tego nie wiemy.

Grand Theft Auto V to jak na razie ostatnia duża gra od Rockstar Games. - Nowe gry Rockstara nie ukażą się przed kwietniem 2017 roku - wiadomość - 2016-05-20
Grand Theft Auto V to jak na razie ostatnia duża gra od Rockstar Games.

Ostatnią dużą produkcją studia Rockstar Games jest Grand Theft Auto V. Gra ukazała się w 2013 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W późniejszym czasie doczekali się jej posiadacze Xboksa One i PlayStation 4, na których też zadebiutował tryb FPP. Ostatecznie w kwietniu 2015 roku projekt zawitał na komputery osobiste. Produkcja cały czas sprzedaje się jak szalona. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że wydawca wysłał już do sklepów aż 65 milionów egzemplarzy, z czego 5 milionów tylko w ostatnich miesiącach.

Oczywiście nie jest to jedyny hit Rockstar Games, które w zasadzie czego się nie dotknie, to zamienia w złoto. Poprzednie części GTA również rozeszły się w wielomilionowych nakładach, sprzedaż Red Dead Redemption przekroczyła 14 milionów egzemplarzy, Max Payne 3 w ciągu roku od momentu premiery osiągnął nakład 4 milionów sztuk itd.