Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 stycznia 2021, 12:32

autor: Karol Laska

Nowa przeróbka Star Wars to emo Peter Parker zamiast Dartha Maula

Peter Parker w wersji emo nadal cieszy się sporą popularnością w sieci - przede wszystkim jako mem. Tym razem nawiedził uniwersum Star Wars, zastąpił Dartha Maula i podjął się walki z Obi-Wanem Kenobim oraz Qui-Gon Jinnem.

Pamiętacie epicką walkę na miecze świetlne z Gwiezdnych wojen: Części I – Mrocznego widma pomiędzy Obi-Wanem Kenobim i Qui-Gon Jinnem a Darthem Maulem? Jeśli jesteście fanami Star Wars, to raczej musicie, bo nie dość, że była to jedna z najlepszych scen w całym filmie, to zdecydowanie należy ona do czołówki pojedynków w historii całej serii.

11 stycznia po raz kolejny mieliśmy zaszczyt obejrzeć mistrzów kosmicznego fechtunku – tym razem jednak w nieco innym wydaniu. Na kanale youtube’owym Matan Animation Studios umieszczono przeróbkę, w której Obi-Wan i Qui-Gon walczą z jeszcze trudniejszym oponentem. Jest nim Peter Parker w wersji emo, czyli ten, który stał się wiecznie żywym memem po premierze Spider-Mana 3 Sama Raimiego. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak osobliwa wersja człowieka-pająka włada mieczem świetlnym, a przy okazji trochę się pośmiać, to szczerze zachęcamy do odpalenia poniższego materiału.