Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2019, 16:15

Nowa Gra Plus zawita do Days Gone

Ekipa Bend Studio zapowiedziała aktualizację Days Gone. Wraz z nią otrzymamy tryb Nowa Gra Plus oraz dwa kolejne poziomy trudności.

Gotowi na powrót do nieumarłej Ameryki? - Nowa Gra Plus zawita do Days Gone - wiadomość - 2019-09-05
Gotowi na powrót do nieumarłej Ameryki?

Od debiutu Days Gone minęło sporo czasu i być może gracze zapomnieli już o tej produkcji. Najwyraźniej studio Bend uznało za stosowne przypomnieć nam o swoim ostatnim dziele. Przewodzący zespołowi Jeff Ross poinformował na oficjalnym blogu PlayStation o kolejnej aktualizacji Days Gone. Wraz z nią w grze pojawi się długo wyczekiwana nowość: tryb Nowej Gry Plus, pozwalający na rozpoczęcie zabawy od początku, lecz z całym zdobytym ekwipunkiem. Uwzględni to m.in broń, kredyty oraz nagrody z wyzwań, ale także postępy w trofeach. Tych zresztą trochę przybędzie, bo uaktualnienie doda osiągnięcia związane z NG+.

Nowa Gra Plus będzie dostępna na wszystkich plikach zapisu z ukończonym zadaniem „Nigdy się nie poddam” (w oryg. „I’m Never Giving Up”). Przed rozpoczęciem rozgrywki będziemy mogli wybrać dowolny poziom trudności, wliczając w to dwa zupełnie nowe: Trudny II oraz Przetrwanie II. Nie wiemy jeszcze, czego możemy się po nich spodziewać, podobnie jak po „sekretnej broni”, która pojawi się wraz z debiutem aktualizacji. Ta zostanie udostępniona 13 września.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej