Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2019, 16:15

autor: Entelarmer

Nowa Gra Plus zawita do Days Gone

Ekipa Bend Studio zapowiedziała aktualizację Days Gone. Wraz z nią otrzymamy tryb Nowa Gra Plus oraz dwa kolejne poziomy trudności.

Gotowi na powrót do nieumarłej Ameryki? - Nowa Gra Plus zawita do Days Gone - wiadomość - 2019-09-05
Gotowi na powrót do nieumarłej Ameryki?

Od debiutu Days Gone minęło sporo czasu i być może gracze zapomnieli już o tej produkcji. Najwyraźniej studio Bend uznało za stosowne przypomnieć nam o swoim ostatnim dziele. Przewodzący zespołowi Jeff Ross poinformował na oficjalnym blogu PlayStation o kolejnej aktualizacji Days Gone. Wraz z nią w grze pojawi się długo wyczekiwana nowość: tryb Nowej Gry Plus, pozwalający na rozpoczęcie zabawy od początku, lecz z całym zdobytym ekwipunkiem. Uwzględni to m.in broń, kredyty oraz nagrody z wyzwań, ale także postępy w trofeach. Tych zresztą trochę przybędzie, bo uaktualnienie doda osiągnięcia związane z NG+.

Nowa Gra Plus będzie dostępna na wszystkich plikach zapisu z ukończonym zadaniem „Nigdy się nie poddam” (w oryg. „I’m Never Giving Up”). Przed rozpoczęciem rozgrywki będziemy mogli wybrać dowolny poziom trudności, wliczając w to dwa zupełnie nowe: Trudny II oraz Przetrwanie II. Nie wiemy jeszcze, czego możemy się po nich spodziewać, podobnie jak po „sekretnej broni”, która pojawi się wraz z debiutem aktualizacji. Ta zostanie udostępniona 13 września.