Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2017, 08:09

autor: Góral

NiOh - prace nad grą zostały ukończone [news zaktualizowany]

Fani gier RPG akcji w stylu Dark Souls 8 lutego będą mogli rozpocząć przygodę w NiOh na konsoli PlayStation 4. Firma Koei Tecmo, wydawca produkcji, poinformowała, że tytuł uzyskał złoty status, czyli że prace nad nim zostały zakończone.

Aktualizacja

Yosuke Hayashi, reżyser NiOh, ujawnił, że tryb PvP (gracz kontra gracz) zostanie udostępniony niedługo po premierze produkcji w ramach darmowej aktualizacji. Ponadto wyjawił, że dodatki wchodzące w skład przepustki sezonowej zadebiutują w „krótkim okresie po wydaniu gry”.

Oprócz tego na kanale serwisu Polygon na YouTubie opublikowano widoczny poniżej, przeszło trzydziestominutowy gameplay. Materiał został zarejestrowany na konsoli PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 4K.

Oryginalna wiadomość

Firma Koei Tecmo poinformowała (dzięki, Gematsu), że NiOh na PlayStation 4 uzyskało złoty status, czyli że prace nad grą zostały zakończone. Oznacza to, że jej premierze, która odbędzie się w Europie 8 lutego, już nic nie grozi. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że 20 stycznia o godzinie 14:00 czasu polskiego będzie można obejrzeć rozgrywkę, która transmitowana ma być na żywo m.in. na YouTubie.

NiOh to samurajskie Dark Souls tylko na PS4. - NiOh - prace nad grą zostały ukończone [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-01-17
NiOh to samurajskie Dark Souls tylko na PS4.
NiOh w skrócie:
  • RPG akcji od studia Team Ninja;
  • ukaże się w Europie 8 lutego;
  • gra dostępna będzie tylko na konsoli PlayStation 4.

NiOh to RPG akcji, w którym wcielamy się w niejakiego Williama – wojownika przemierzającego ogarniętą wojną Japonię i walczącego z demonami Yokai oraz z innymi samurajami. Rozgrywkę w nowym dziele twórców Ninja Gaiden można porównać do popularnego w ostatnich latach cyklu Dark Souls. Jest to więc mroczna i krwawa przygoda o wysokim poziomie trudności.

System walki operować będzie na trzech głównych postawach – wysokiej (High Stance), średniej (Mid Stance) oraz niskiej (Low Stance). W pierwszym przypadku mowa jest o potężnych atakach, zadających największe obrażenia, jednak postać ma wtedy niewielkie możliwości blokowania i robienia uników. Druga pozycja dobrze sprawdza się w obronie, ale ataki nie są zbyt silne. Z kolei w ostatnim przypadku najlepiej robi się uniki.

Podobnie jak w serii Dark Souls, tak i w NiOh będziemy mogli przywoływać innych graczy, którzy pomogą nam w trudnych momentach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NiOh

NiOh