Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2014, 19:54

autor: Ender

Nieoficjalny zapis rozgrywki z gry Risen 3: Władcy Tytanów

W sieci pojawił się pierwszy nieoficjalny materiał wideo zawierający zapis z rozgrywki, który pochodzi z gry Risen 3: Władcy Tytanów. Film został zarejestrowany podczas prezentacji twórców na konwencie Role Play Convention w Niemczech.

Chociaż do premiery Risen 3: Władcy Tytanów zostało zaledwie kilka miesięcy, to jego twórcy podzielili się dopiero niedawno pierwszym filmowym trailerem gry. Miłośnicy serii oraz produkcji autorstwa studia Piranha Bytes nie mieli więc jeszcze okazji zobaczyć zapisu rozgrywki z ich najnowszego dzieła.

W sieci pojawił się jednak film zawierający prezentację deweloperów, którą zorganizowano w miniony weekend, podczas konwentu Role Play Convention w niemieckiej Kolonii. W trakcie trwającego kilkanaście minut spotkania z fanami, twórcy zdążyli przedstawić sporo informacji oraz ciekawostek. Wystąpieniu towarzyszył gameplay, na którym zobaczymy w akcji system walki oraz eksplorację świata. Warto zaznaczyć, że film nie jest najlepszej jakości, wszystkie komentarze są w języku niemieckim, a całość została zarejestrowana przez fana, stojącego w pewnej odległości od sceny i ekranu.

Risen 3: Władcy tytanów ukaże się 15 sierpnia tego roku, na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Polskim wydawcą tytułu jest firma Cenega. Rodzima kinowa lokalizacja gry będzie dostępna jedynie na PC w wersji kinowej, edycje konsolowe posiadać mają jedynie oryginalne, angielskie napisy. Najważniejszą zmianą w Risen 3: Władcy tytanów jest powrót do klasycznego i wzorowanego na europejskim średniowieczu świata fantasy. Zgodnie z tradycją gier Piranha Bytes, w trakcie przygody główny bohater będzie mógł przyłączyć się do jednego z kilku stronnictw, posiadających sprzeczne interesy i cele.

  1. Oficjalna strona Risen 3: Władcy tytanów
  2. Oficjalna strona Piranha Bytes
  3. Risen 3: Władcy tytanów – twórcy serii Gothic stawiają na sprawdzone rozwiązania