Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2014, 09:06

autor: Góral

Risen 3: Władcy tytanów ukaże się w Europie 15 sierpnia

Poznaliśmy datę premiery Risen 3: Władcy tytanów (Risen 3: Titan Lords) - trzeciej odsłony popularnej serii gier cRPG od studia Piranha Bytes. Produkcja zadebiutuje w Europie, w tym i w Polsce, 15 sierpnia na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Firma Deep Silver, wydawca gry cRPG Risen 3: Władcy tytanów (Risen 3: Titan Lords), ujawniła datę premier produkcji. Tytuł ukaże się w Europie 15 sierpnia bieżącego roku (trzy dni wcześniej zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych). Projekt dostępny będzie również w Polsce, przy czym zostanie zlokalizowany kinowo (napisy) wyłącznie na komputerach PC. Nie jest to jednak wina firmy Cenega, dystrybutora gry, lecz światowego wydawcy, który po prostu nie przewidział możliwości zmiany języka w przypadku edycji konsolowych. Risen 3: Władcy tytanów można zamawiać w ramach przedsprzedaży od jakiegoś czasu u większości sprzedawców. Ceny PC-towej wersji zaczynają się od około 110 zł, a konsolowych od 160 zł.

W Risen 3: Władcy tytanów zmierzymy się m.in. z takim oto przyjemniaczkiem. - Risen 3: Władcy tytanów ukaże się w Europie 15 sierpnia - wiadomość - 2014-05-08
W Risen 3: Władcy tytanów zmierzymy się m.in. z takim oto przyjemniaczkiem.
Risen 3: Władcy tytanów w skrócie:
  • Nowa odsłona serii gier cRPG od studia Piranha Bytes
  • Powrót do klimatów średniowiecznego fantasy
  • Premiera w Europie 15 sierpnia na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC

Jak wiemy od momentu zapowiedzi, najważniejszą zmianą wprowadzoną przez Risen 3: Władcy tytanów będzie odejście od pirackich klimatów, znanych z części drugiej. Akcja produkcji rozegra się w średniowiecznym, fantastycznym świecie. Gracz wcieli się w tajemniczego rycerza, któremu Lord Cieni pożarł duszę, więc wyrusza on w niebezpieczną przygodę, mającą na celu odzyskanie utraconej własności.

Tytuł nastawiony ma być przede wszystkim na eksplorację świata, pełnego zadań i postaci, oraz na walkę, która zostanie oparta na systemie znanym z dwóch pierwszych odsłon serii Gothic. Naturalnie zostanie on usprawniony o nowe elementy i animacje. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

TWOIM ZDANIEM

Twoja ulubiona gra Piranha Bytes to:

Gothic II: Noc Kruka
43,6%
Gothic
17,5%
Nie jestem fanem ich produkcji.
12,5%
Gothic 3
10,6%
Gothic II
7,6%
Risen 2: Mroczne wody
4,4%
Risen
3,8%
Zobacz inne ankiety