Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2015, 09:48

autor: Góral

Need for Speed na kolejnym nagraniu, tym razem prezentującym drifting

W sieci pojawiło się kolejne nagranie z wyczekiwanej gry wyścigowej Need for Speed. Tym razem możemy przyjrzeć się driftingowi oraz obejrzeć możliwości tuningowania pojazdów.

Na kanale GTA Wise Guy w serwisie YouTube pojawił się nowy materiał z nadchodzącej gry wyścigowej Need for Speed. Zaprezentowano na nim przede wszystkim tuning i drifting, ale to oczywiście nie jedyne elementy, które znajdą się w najnowszej odsłonie popularnej serii. Tytuł zaoferuje też tradycyjne zmagania z innymi kierowcami, igranie z prawem itd. Kariera dla jednego gracza zostanie podzielona na kilka ścieżek, które reprezentować mają sławy świata motoryzacji – Magnus Walker (ikona prędkości), Ken Block (ikona stylowej jazdy), Nakai San (ikona budowania aut), grupa Risky Devil (ikona ekipy), Morohishi San (ikona wyjętych spod prawa). Gracze będą mogli skupić się na podążaniu tylko jedną drogą, albo wykonywać wszystkie zadania jak leci.

W Need for Speed będziemy ścigać się tylko nocą. - Need for Speed na kolejnym nagraniu, tym razem prezentującym drifting - wiadomość - 2015-08-15
W Need for Speed będziemy ścigać się tylko nocą.
Need for Speed w skrócie:
  • Gatunek: gra wyścigowa
  • Deweloper: Ghost Games
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Polska data premiery: 5 listopada 2015 roku

Z innych elementów warto wspomnieć o braku cyklu dnia i nocy. Podczas rozgrywki jeździć będziemy tylko po zapadnięciu zmroku. Należy także pamiętać, że gra wymagać ma stałego połączenia z Internetem, gdyż sieciowe funkcje mają być ściśle zintegrowane z całą produkcją.

Deweloperzy od momentu zapowiedzi tytułu zapewniają, że projekt połączy w jedną całość wszystkie najlepsze rozwiązania znane z poprzednich części. Po tym, co zobaczyliśmy podczas targów gamescom wynika, że pomimo pewnych wad i tak jest duża szansa na dobrą grę wyścigową. Premiera Need for Speed odbędzie się w Polsce 5 listopada. Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Need for Speed na kolejnym nagraniu, tym razem prezentującym drifting - ilustracja #2

Need for Speed tworzone jest przez założone w 2011 roku studio Ghost Games, odpowiedzialne za Need for Speed Rivals. Stosunkowo młody deweloper zatrudnia jednak wielu pracowników ze słynnego Criterion Games, czyli „ojców” cyklu Burnout i innych produkcji, w tym Need For Speed: Hot Pursuit oraz Need for Speed: Most Wanted.