Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 sierpnia 2015, 10:00

Pokaż, że granie jest Twoim przeznaczeniem w nowym konkursie!

Zapraszamy do kolejnego, letniego konkursu na GRY-Online, w którym wraz z firmą MSI Polska przygotowaliśmy dla Was mnóstwo wspaniałych nagród!

Pokaż, że granie jest Twoim przeznaczeniem w nowym konkursie! - ilustracja #1

Czy wierzycie w przeznaczenie? A być może uważacie, że to właśnie gaming jest tym co jest Wam przeznaczone? Jeśli tak - pokażcie nam jacy z Was gracze! Wyciągnijcie swe kolekcje i przedstawcie na filmie lub zdjęciu, w kwiecisty sposób przedstawcie swe podejście do tematu gier, stwórzcie zlepek gameplayu z ulubionych tytułów w formie reportażu... jednym słowem cokolwiek, ogranicza Was tylko Wasza pomysłowość! Przedstawcie się z jak najlepszej dla gracza strony, a my z pewnością przekażemy Wam cenne nagrody, których sponsorem jest firma MSI Polska! Główną nagrodą w konkursie są płyta główna Z170A Gaming M5 oraz myszka SteelSeries Kinzu V3, zaś pozostałe miejsca nagrodzimy odpowiednio za drugie miejsce: słuchawkami SteelSeries Siberia V2 i myszką SteelSeries Kinzu V3; lub za trzecie miejsce: myszką DS100!

Szczegóły konkursu:

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę,
  • Zgłoszenie wideo nie powinno przekroczyć 1 minuty,
  • W pracy wideo można zastosować udźwiękowienie własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons nie wykluczające wykorzystania komercyjnego,
  • Materiały filmowe należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do zgłoszenia w komentarzu na stronie konkursowej. Film nie może być ustawiony jako prywatny,
  • Fotografie i fotomanipulacje należy umieścić w komentarzach na stronie konkursowej,
  • Przygotowane prace graficzne należy zapisać w formacie jpeg, gif, bmp, tiff lub png i nie powinny przekraczać 1.1 MB,
  • Zgłoszenie tekstowe nie powinno przekroczyć 1 000 znaków,
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Po więcej informacji odsyłamy Was na specjalnie dedykowaną stronę konkursową, gdzie znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące konkursu, a także dowiecie się więcej na temat sprzętu, który możecie wygrać! Nie zapomnijcie również uważnie zapoznać się z regulaminem! Na Wasze prace czekamy do 14 września 2015 włącznie, a więc macie okrągły miesiąc na zgłaszanie prac - wykorzystajcie ten czas jak najlepiej!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.