Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2019, 15:33

autor: Froozyy

Need for Speed: Heat na 2-godzinnym gameplayu

Na umieszczonym w internecie materiale wideo możemy zobaczyć aż dwie godziny czystej rozgrywki z Need for Speed: Heat. Przedstawiona kompilacja filmików ukazuje m.in. jazdę w dzień, nocą oraz eksplorację mapy.

Need for Speed: Heat na 2-godzinnym gameplayu. - Need for Speed: Heat na 2-godzinnym gameplayu - wiadomość - 2019-08-30
Need for Speed: Heat na 2-godzinnym gameplayu.

W sieci pojawił się 2-godzinny materiał wideo z Need for Speed: Heat. Jest to zlepek filmików z gamescomu 2019 przygotowany przez kanał CROWNED, które pokazują szerzej, co zaoferuje produkcja. Możemy na nich zobaczyć m.in. modyfikację samochodów, części zamienne oraz ubrania i przedmioty kosmetyczne dla naszej postaci.

W jednym z komentarzy pod filmikiem znajdziecie rozpiskę przedstawionych elementów gry, co pozwoli Wam na szybkie znalezienie interesujących Was rzeczy.

Spora część wideo została poświęcona eksploracji mapy w Need for Speed: Heat i zapowiada się, że w grze będziemy mieli sporo ciekawych miejsc do zwiedzenia i jeszcze więcej kilometrów do przejechania. Podczas wyścigów w dzień nic nie powstrzymuje nas przed tym, abyśmy wyjechali poza wyznaczoną trasę i zwiedzili miasto. Jednakże po oddaleniu się od miejsca wyścigu pojawi się komunikat o jego przerwaniu.

Lasy, pola, łąki. Na co komu jazda ulicami?
Lasy, pola, łąki. Na co komu jazda ulicami?

Tego, że w najnowszym Need for Speedzie będzie masa fajnych lokacji do odwiedzenia, dowiadujemy się z przedstawionej nocnej jazdy. Podczas policyjnych pościgów (i nie tylko) możemy trafić do takich miejsc jak kopalnia, więzienie, galeria handlowa, tor wyścigowy czy też lądowisko rakiet kosmicznych (serio!). Poza tym na jednym z fragmentów widzimy pożar lasu, co może nam sugerować, że w grze uświadczymy także gwałtownie zmieniającą się pogodę.

Do rakiety nie da się wsiąść. Chyba.
Do rakiety nie da się wsiąść. Chyba.
Dzwońcie po straż pożarną.
Dzwońcie po straż pożarną.

Poza tym w materiale przedstawiona jest scena zatrzymania przez policję oraz nasz warsztat samochodowy. Autorzy pokusili się o pokazanie niektórych części zamiennych oraz przedmiotów kosmetycznych dla naszej postaci. O tym, w jaki sposób będzie można je kupować, przeczytacie tutaj. Natomiast wszystkie buty, spodnie, t-shirty, czapki i tym podobne (jest tego sporo) możecie zobaczyć na omawianym 2-godzinnym wideo. Tam również znajdziecie wcześniej przez nas przedstawione rzeczy oraz modyfikacje kilku wybranych samochodów.