Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2010, 08:58

autor: Adrian Werner

Natural Selection 2 - wypuszczono grywalny test silnika

Zespół Unknown Worlds postanowił sprawić niemały prezent wszystkim graczom, którzy zakupili w pre-orderze grę Natural Selection 2 i wypuścił bardzo wczesną wersję testową tej ciekawie zapowiadającej się produkcji FPS.

Zespół Unknown Worlds postanowił sprawić niemały prezent wszystkim graczom, którzy zakupili w pre-orderze grę Natural Selection 2 iwypuścił bardzo wczesną wersję testową tej ciekawie zapowiadającej się produkcji FPS.

 

Natural Selection 2 - wypuszczono grywalny test silnika  - ilustracja #1

 

Udostępniona wersja jest zaledwie testem silnika, dlatego nie należy spodziewać się pełnowymiarowej rozgrywki. Można po prostu przebiec się po kilku mapach i podziurawić kulami kilka zmechanizowanych tarcz strzelniczych. Głównym celem, jaki przyświecał twórcom jest sprawdzenie jak silnik radzi sobie na komputerach dużej grupy testowej. By własnoręcznie przekonać się jak to wszystko działa będziecie jednak potrzebowali odpowiedniego klucza, a ten otrzymać można tylko kupując grę w pre-oderze.

Natural Selection 2 to komercyjna kontynuacja jednego z najlepszych modów, jakie kiedykolwiek ukazały się do pierwszej części Half-Life. Pierwotnie gra działać miała na silniku Source (użytym po raz pierwszy w Half-Life 2), ale ograniczenia tej technologii zmusiły twórców do opracowania od podstaw własnego silnika graficznego.