Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2015, 17:37

autor: Entelarmer

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 dopiero w 2016

Zgodnie z oczekiwaniami, przesunięcie japońskiej premiery bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 pociągnęło za sobą późniejsze wydanie gry na całym świecie. Ta odbędzie się w lutym 2016 roku, a w międzyczasie twórcy udostępnili nowy zwiastun z targów gamescom oraz screeny z produkcji.

Ultimate Ninja Storm 4 ma oferować największa liczbę postaci spośród wszystkich części serii. - Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 dopiero w 2016 - wiadomość - 2015-08-04
Ultimate Ninja Storm 4 ma oferować największa liczbę postaci spośród wszystkich części serii.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w skrócie:
  • Producent: CyberConnect2
  • Wydawca: Bandai Namco
  • Gatunek: Bijatyka
  • Platformy sprzętowe: PC, XONE, PS4
  • Data premiery: luty 2016

Zła wiadomość dla fanów Narutozapowiedziane w grudniu Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 nie ukaże się w tym roku. Według informacji podanych w czasopiśmie Weekly Shonen Jump (skan oraz tłumaczenie znajdziecie tutaj), japońska premiera kolejnej odsłony popularnej serii bijatyk ma odbyć się nie w czwartym kwartale 2015 roku, ale dopiero 4 lutego. Można było się spodziewać, że przesunięcie daty wydania dotyczy także rynku globalnego, co podobno potwierdził wydawca gry – firmy Bandai Namco. Jeśli wierzyć informacjom serwisu Gemtasu, „czwórka” zadebiutuje w 9 lutego Ameryce Północnej na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4, natomiast nie jest pewna data premiery gry w Europie (portal sugeruje, że odbędzie się ona 5 lub 12 lutego).

Na pocieszenie twórcy opublikowali nowy zwiastun prosto z targów gamescom (widoczny poniżej), na którym widać cztery nowe postacie, w tym bohaterów minikontynuacji oryginalnej mangi oraz nadchodzącego filmu: Boruto Uzumakiego oraz Saradę Uchicha. Obie będą prezentem dla osób składających zamówienie przedpremierowe wraz z ich wspólnymi kombinacjami ataków oraz strojem Hokage dla Kakashiego Hatake. Również druga para wojowników to postacie z filmu The Last: Naruto the Movie. Dokładniej: dorośli Naruto i Sasuke, a więc z umiejętnościami, które zdobyli w trakcie ostatnich wydarzeń mangi Masashi Kishimoto – ci będą dostępni dla pierwszych nabywców gry wraz z dodatkowymi strojami dla Sakury Haruno oraz Hinaty Hyuuga.

Oprócz tego w sieci pojawiły się świeżo udostępnione grafiki i screeny, które ujawniają kolejne postacie dostępne w Ultimate Ninja Storm 4. Wśród nich są prawdziwi mocarze (Jinchuriki Obito, Madara w formie Mędrca Sześciu Ścieżek), ale i pomniejsi bohaterowie Naruto (Rin Nohara, Hanabi Hyuuga). Część ujawnionych obrazków możecie znaleźć poniżej, pozostałe obejrzycie na oficjalnej stronie gry.