Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2015, 17:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Dark Souls III - pierwszy zwiastun przedstawiający rozgrywkę

Jedną z atrakcji tegorocznej konferencji prasowej firmy Microsoft na targach gamescom był zwiastun prezentujący rozgrywkę w grze Dark Souls III. Firma Bandai Namco Games już wcześniej zapowiadała, że w Kolonii będziemy mogli zobaczyć w ruchu nową produkcję studia From Software, więc w najbliższym czasie spodziewamy się wysypu dłuższych materiałów dotyczących Dark Souls III.

Na konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom zaprezentowano pierwszy zwiastun przedstawiający rozgrywkę w grze Dark Souls III. Niecałe dwa miesiące temu na E3 w Los Angeles mogliśmy wprawdzie obejrzeć trailer tego tytułu, ale wówczas brakowało w nim choćby krótkiego fragmentu gameplayu. Dzisiaj możemy więc sprawdzić, jak najnowsza odsłona popularnej serii prezentuje się w ruchu, stanowiąc przedsmak kolejnej epickiej przygody charakteryzującej się wysokim poziomem trudności. Firma Bandai Namco już wcześniej zapowiadała, że na targach gamescom udostępniona zostanie grywalna wersja Dark Souls III. W najbliższych dniach możemy więc spodziewać się kolejnych materiałów wideo, w których moglibyśmy zobaczyć jeszcze więcej rozgrywki w tej produkcji. Niestety, wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty premiery Dark Souls III – nadal jest to ogólny termin „wiosna 2016 roku”.

Dark Souls III to kolejna odsłona popularnych RPG-ów akcji słynących z wymagającego poziomu trudności i enigmatycznego przedstawiania fabuły. Trzecia część ma podążać tym tropem i po raz kolejny trafimy do mrocznego świata fantasy, w którym na każdym kroku na gracza czeka jakieś niebezpieczeństwo. Produkcja tradycyjnie jest tworzona przez studio From Software i ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.