Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 17:55

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Dark Souls III grywalne na targach gamescom 2015

Firma Bandai Namco ujawniła, że na tegorocznej edycji targów gamescom nie zabraknie grywalnej wersji jednego z najbardziej wyczekiwanych RPG akcji – gry Dark Souls III. Fani bijatyk również mogą się szykować, ponieważ na wspomnianej imprezie gracze będą mogli sprawdzić też Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.

Na targach Gamescom 2015 pojawi się grywalna wersja Dark Souls III. - Dark Souls III grywalne na Gamescom 2015 - wiadomość - 2015-07-21
Na targach Gamescom 2015 pojawi się grywalna wersja Dark Souls III.

Firma Bandai Namco poinformowowała, że podczas tegorocznych targów Gamescom udostępniona zostanie grywalna wersja Dark Souls III – bardzo mocno wyczekiwanego action RPG-a ze stajni studia From Software. Wydawca przyznał, że tego rodzaju praktyka, szczególnie podczas tak dużej imprezy, stanowi dobrą sposobność na poznanie preferencji graczy i ujawnienie nowych informacji na temat samych produkcji. Dla nas to zaś doskonała okazja na sprawdzenie tytułu przed jego oficjalną datą premiery, jak również możliwość zobaczenia kolejnych fragmentów rozgrywki i nie tylko.

Fani anime również mogą powoli zacząć zacierać ręcę. Wspomniany wydawca obiecał, że w niemieckiej Kolonii nie zabraknie także grywalnej wersji kolejnej odsłony popularnej serii bijatyk. Mowa o grze Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, której premiera w wersji PC i konsole PS4 oraz XONE przewidziana została na październik bieżącego roku.

Słowem przypomnienia warto jeszcze dodać, że impreza Gamescom 2015 odbędzie się w tym roku między 5 a 9 sierpnia. Pamiętajcie, aby zaglądać do nas w tym okresie jeszcze częściej, ponieważ, jak zawsze, będziemy mieli dla Was masę interesujących tekstów i materiałów wideo.

Dark Souls III to trzecia pełnoprawna odsłona popularnej serii gier RPG akcji autorstwa From Software. Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, również i tym razem rozgrywka charakteryzować się ma mrocznym klimatem, bardzo wysokim poziomem trudności i świetną grywalnością.

Z kolei Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 stanowi czwartą odsłonę popularnej serii bijatyk tworzonych na podstawie słynnej mangi. Podczas zabawy gracze mają okazję wcielić się w znanych z serialu wojowników i uczestniczyć w efektownych pojedynkach zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i przez sieć.