Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2015, 17:28

autor: Renox

Scalebound – zobacz pierwszy gameplay

Japońskie studio Platinum Games zaprezentowało pierwszy gameplay ze Scalebound – dynamicznej gry akcji, w ramach której gracze wcielają się w potężnych wojowników i walczą z ogromnymi bestiami. Premiera pod koniec 2016 roku.

Tak jak przypuszczaliśmy, na konferencji Microsoftu zorganizowanej w ramach tegorocznego gamescomu nie zabrakło Scalebound, dynamicznej gry akcji autorstwa japońskiego studia Platinum Games. Deweloperzy zaprezentowali na wspomnianej imprezie pierwszy fragment rozgrywki z omawianego tytułu, rzucając tym samym nieco więcej światła na rzeczoną produkcję.

Akcja Scalebound umieszczona została w świecie łączącym w sobie zarówno elementy fantasy, jak i science-fiction. Podczas zabawy gracze wcielą się wojowników, którzy walczą z gigantycznych rozmiarów bestiami, wykorzystując w tym celu różnego rodzaju nadnaturalne zdolności i futurystyczną broń. Co więcej, w czasie walki towarzyszy nam również smok. Ten nie będzie jednak głupim, słuchającym naszych rozkazów zwierzęciem, ale niezależną bestią, z którą będziemy musieli zbudować prawdziwą więź opartą na zaufaniu. I to właśnie te elementy rozgrywki twórcy zaprezentowali na umieszczonym u góry nagraniu. Ponadto ujawniono również obecność czteroosobowego trybu kooperacji, jednak ten model zabawy nie został szerzej zaprezentowany na wspomnianym fragmencie rozgrywki.

Premiera Scalebound przewidziana została na okres świąteczny w 2016 roku. Gra ukaże się ekskluzywnie na konsolach Xbox One.

Scalebound zadebiutuje na konsoli Xbox One pod koniec przyszłego roku. - Scalebound – zobacz pierwszy gameplay - wiadomość - 2015-08-04
Scalebound zadebiutuje na konsoli Xbox One pod koniec przyszłego roku.