Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2014, 11:48

autor: Góral

Zapowiedziano Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na PS4

Firma Namco Bandai ujawniła grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - kolejną cześć popularnej serii bijatyk. Tym razem tytuł dedykowany będzie konsoli PlayStation 4, a więcej szczegółów poznamy zapewne podczas imprezey Jump Festa (21 - 22 grudnia).

Naruto powróci w przyszłym roku. - Zapowiedziano Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na PS4 - wiadomość - 2014-12-12
Naruto powróci w przyszłym roku.

Firma Namco Bandai nie zwalnia tempa i po wydanym we wrześniu bieżącego roku Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution, zapowiedziała kolejną odsłonę popularnej serii bijatyk - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Niestety obecnie wiemy jedynie tyle, że tytuł ukaże się w przyszłym roku na konsoli PlayStation 4. Z opublikowanego skanu z magazynu Weekly Shonen Jump wynika też, że projekt pozwoli wziąć udział w końcowej fazie Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi i to właściwie tyle.

Ostatnie odsłony serii ukazywały się zarówno na sprzęcie Sony, jak i Microsoftu, a także PC-tach, więc ekskluzywność produkcji może trochę dziwić, ale kto wie czy nie chodzi o wyłączność tylko na japońskim rynku, na którym Xbox One nie radzi sobie zbyt dobrze. Tak czy siak obecnie możemy podziwiać jedynie poniższą grafikę, a na pozostałe informacje musimy poczekać. Być może sytuacja zostanie wyjaśniona na imprezie Jump Festa (21 – 22 grudnia) w Japonii, gdzie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 prezentowane ma być w grywalnej formie.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w skrócie:
  • Gatunek: bijatyka
  • Deweloper: nieznany, ale najpewniej jest to CyberConnect2
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 4:
  • Data premiery: 2015 rok

Przypominam, że ostatnia część, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution, ukazała się we wrześniu bieżącego roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych. Produkcja opiera się na podobnych zasadach, co wcześniejsze odsłony i pozwala wcielić się w ponad sto postaci znanych z mangi i anime. Tytuł okazał się sukcesem komercyjnym, znajdując w ciągu kilku miesięcy ponad 650 tys. nabywców.