Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 31 stycznia 2017, 13:59

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. World of Tanks Blitz, Asphalt 8 i Leap Day)

W najnowszym przeglądzie najciekawszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Asphalt 8: Airborne, King Rabbit, Leap Day, Super Phantom Cat oraz World of Tanks Blitz.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Asphalt 8: Airborne,
 2. King Rabbit,
 3. Leap Day,
 4. Super Phantom Cat,
 5. World of Tanks Blitz.

Ponownie przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Tym razem deweloperzy postanowili wykorzystać Chiński Nowy Rok i wiele produkcji dostało nową zawartość zainspirowaną tym świętem.

Asphalt 8: Airborne

Zaczynamy od wyśmienitej gry wyścigowej Asphalt 8: Airborne. Wydany w zeszłym tygodniu patch zaoferował cztery nowe trasy zlokalizowane w górach Patagonii oraz kilka dodatkowych samochodów, w tym McLarena MP4/8. Ponadto uruchomiono event związany tematycznie z Chińskim Nowym Rokiem.

 1. Asphalt 8: Airborne w App Store
 2. Asphalt 8: Airborne w Google Play
 3. Asphalt 8: Airborne w Windows Store

King Rabbit

Z kolei gra logiczna King Rabbit wreszcie dostała zapowiadaną od dawna aktualizację z edytorem poziomów. Pozwala on szybko tworzyć własne mapy oraz łatwo wyszukiwać te opracowane przez innych fanów. Produkcja jest całkiem popularna, więc nowych wyzwań szybko nam nie zabraknie.

 1. King Rabbit w App Store

Leap Day

Natomiast popularna platformówka Leap Day wzbogaciła się o patcha z nowymi postaciami. W sumie jest ich dwanaście i każda posiada unikalne zdolności wpływające na rozgrywkę. Dodano również spory zestaw zabawnych selfies do podzielenia się z przyjaciółmi.

 1. Leap Day w App Store
 2. Leap Day w Google Play

Super Phantom Cat

Inną zaktualizowaną w ubiegłym tygodniu platformówką było Super Phantom Cat. Kampania gry wzbogaciła się o jedenasty rozdział zawierający trzy nowe poziomy, wszystkie powiązane tematycznie z Chińskim Nowym Rokiem. Mapy te oferują sporo nieznanych wcześniej elementów, jak np. rozpadające się platformy.

 1. Super Phantom Cat w App Store
 2. Super Phantom Cat w Google Play

World of Tanks Blitz

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest patch wydany do World of Tanks Blitz. Tu również dostaliśmy nowości zainspirowane Chińskim Nowym Rokiem. Uruchomiony przez autorów event Nów Księżyca pozwala wziąć udział w bitwach między czołgami reprezentującymi siły smoka lodu i smoka ognia. Ponadto odświeżono mapę Martwy Tor.

 1. World of Tanks Blitz w App Store
 2. World of Tanks Blitz w Google Play
 3. World of Tanks Blitz w Windows Store