Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 czerwca 2018, 16:08

autor: Ender

Nadchodzi nowa wyprzedaż gier w sklepach Biedronka

W przyszłym tygodniu rozpocznie się kolejna wyprzedaż gier w sklepach sieci Biedronka. Wybrane tytuły na komputery PC oraz konsole PS4 dostępne będą w cenach 59,90 zł i 79,90 zł, m.in. Doom, Fallout 4, Prey i Deus Ex: Mankind Divided.

8 czerwca, a więc w najbliższy piątek, w sklepach sieci Biedronka wystartuje kolejna wyprzedaż pudełkowych wersji gier na konsole oraz komputery PC. Na razie poznaliśmy ograniczoną liczbę dostępnych tytułów. Niewykluczone, że dołączą do nich kolejne. Wszystkie gry w promocji kupimy za 59,90 zł lub za 79,90 zł. W pierwszej grupie znajdziemy przeboje, takie jak Doom (PS4), Fallout 4 (PS4) lub definitywna edycja Tomb Raidera (PS4), a także Prey'a (PC), Seven:The Days Long Gone (PC) oraz The LEGO Ninjago Movie Video Game (PC). W drugiej grupie cenowej pojawi się między innymi wyścigowe Project CARS (PS4) i Project CARS 2 (PC), LEGO Marvel's Avengers (PS4), Warhammer 40,000: Dawn of War III (PC) oraz Northgard (PC).

 1. Oficjalna strona Biedronki

Promocja w Biedronce

Gry za 59,90 zł:

 1. Doom (PS4)
 2. Fallout 4 (PS4)
 3. Tomb Raider Definitive Edition (PS4)
 4. The LEGO Ninjago Movie Video Game (PC)
 5. Seven The Days Long Gone (PC)
 6. Prey (PC)

Gry za 79,90 zł:

 1. LEGO Marvel's Avengers (PS4)
 2. Project Cars (PS4)
 3. Deus Ex: Mankind Divided - Day One Edition (PS4)
 4. Warhammer 40,000: Dawn of War III (PC)
 5. Project Cars 2 (PC)
 6. Northgard (PC)

Warto zaznaczyć, że gry w promocji będą dostępne w ograniczonej liczbie i niekończenie znajdą się we wszystkich sklepach sieci. Jak zwykle w przypadku biedronkowych wyprzedaży, to, czy w pobliskim markecie upolujemy wypatrzoną grę, zależeć będzie w dużej mierze od szczęścia.

Do czasu startu promocji lista dostępnych gier może się jeszcze poszerzyć - Nadchodzi nowa wyprzedaż gier w sklepach Biedronka - wiadomość - 2018-06-03
Do czasu startu promocji lista dostępnych gier może się jeszcze poszerzyć