Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2018, 18:55

autor: Michał "Ender" Kułakowski

My Memory of Us – data premiery, Patrick Stewart narratorem gry

Znamy datę premiery My Memory of Us, przygodówki inspirowanej życiem cywilów w Polsce okupowanej przez Niemców w latach 40. XX wieku. Produkcja ukaże się na początku października. Dowiedzieliśmy się również, że narratorem tytułu będzie brytyjski aktor Patrick Stewart.

Warszawskie studio Juggler Games przedstawiło oficjalną datę premiery gry My Memory of Us, przygodówki zainspirowanej doświadczeniami ludności cywilnej podczas niemieckiej okupacji w czasach II wojny światowej, która została zapowiedziana w lutym ubiegłego roku. Produkcja ukaże się 9 października na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W późniejszym i jeszcze niesprecyzowanym czasie tytuł ma trafić także na konsolę Nintendo Switch.

Wraz z zapowiedzią daty debiutu gry, deweloperzy przedstawili również nowy anglojęzyczny zwiastun, którego narratorem jest Patrick Stewart. Okazuje się, że charakterystyczny głos aktora usłyszymy w trakcie całej rozgrywki. Według Mikołaja Pawłowskiego, prezesa Juggler Games, wybór Brytyjczyka był idealnym rozwiązaniem, bowiem jego umiejętności i talent świetnie sprawdzają się w przygotowanej przez twórców opowieści, która jest dla nich osobista i niezwykle ważna.

Dodajmy także, że poznaliśmy wymagania sprzętowe My Memory of Us. Ze względu na dwuwymiarowy styl i silnik graficzny, tytuł uruchomimy na praktycznie każdym współczesnym pececie.

Wymagania minimalne:

  1. System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  2. Procesor: dwurdzeniowy procesor AMD lub Intel z taktowaniem co najmniej 2,5 Ghz (seria AMD Phenom II X2 200, seria Intel Pentium Dual-Core G600 lub nowsze)
  3. Karta grafiki: kata AMD/NVIDIA z co najmniej 1 GB pamięci RAM oraz wsparciem dla DirectX 11 (karty z serii ATI/AMD HD 5750, NVIDIA GeForce GTX GTS 250 lub nowsze)
  4. Pamięć: 4 GB RAM

  1. Widzieliśmy polskie My Memory of Us – Valiant Hearts ma godnego następcę
  2. Oficjalna strona internetowa My Memory of Us