Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 10:56

autor: Adrian Werner

Mortal Kombat X na pierwszych fragmentach rozgrywki

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment udostępniła materiał video zawierający pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Mortal Kombat X, czyli najnowszej odsłony cyklu brutalnych bijatyk.

Kilka dni temu firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała grę Mortal Kombat X, czyli najnowszą odsłonę popularnego cyklu bijatyk. Wtedy pokazano jednak tylko prerenderowany zwiastun, który co prawda prezentował się imponująco, ale nie pozwalał ocenić jak produkcja będzie wyglądała w akcji. Dopiero teraz, wraz ze startem tegorocznej edycji targów E3, wydawca wreszcie podzielił się ze światem materiałem zawierającym fragmenty rozgrywki. Trudno z nich wyciągać ostateczne wnioski, ale wszystko wskazuje na to, że produkcja stanowić będzie rozwinięcie pomysłów z poprzedniej odsłony cyklu, bez wprowadzania żadnych rewolucyjnych zmian.

Mortal Kombat X powstaje z myślą o pecetach oraz konsola Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4. Konieczność opracowania wydań na starsze platformy zapewne zmusi autorów do pewnych kompromisów, choć mamy nadzieję, że gra mimo to spełni pokładane w niej nadzieje. Premiera zaplanowana została na przyszły rok.

Warto na koniec wspomnieć, że produkcja będzie pokazywana szerokiej publiczności odwiedzającej targi E3, więc w ciągu następnych kilku dni powinniśmy mieć okazję obejrzeć sporo nowych zapisów rozgrywki.

  1. Oficjalna strona serii Mortal Kombat