Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 maja 2015, 12:27

Monument Valley, Joe Danger i inne gry na Androida w nowej mobilnej promocji Humble Bundle

Ruszyła dwunasta edycja promocji Humble Mobile Bundle. Za kilkanaście złotych możecie nabyć zestaw pięciu gier na Androida, zawierający The Last Express, Spaceteam, Tilt to Live 2: Redonkulous, Monument Valley, Blek oraz Joe Danger.

W serwisie Humble Bundle ruszyła nowa promocja gier mobilnych. Tradycyjnie dotyczy ona produkcji dostępnych na urządzenia z systemem Android.

Wydając dowolną sumę otrzymacie:

Warto jednak wykazać się większą hojnością i przebić średnią, która w tej chwili wynosi 3,86 USD, czyli w przeliczeniu 14 złoty, gdyż wtedy dodatkowo wejdziecie w posiadanie gier

Warto dodać, że nie jest to pełna lista gier i w kolejnych dniach promocji ujawnione zostaną kolejne. Oczywiście, otrzymają je wszyscy nabywcy zestawu, nawet ci, którzy zrobią to dzisiaj. Akcja potrwa do 18 maja.

Przypomnijmy na koniec, że, że w akcjach Humble Bundle to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie deweloperom, a jaka powędruje na konta organizacji charytatywnych Electronic Frontier Foundation i Worldreader.