Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 marca 2016, 12:12

autor: Góral

Mocny Humble Mobile Bundle (m.in. Prune, Framed, Grim Fandango Remastered)

Rozpoczęła się promocja Humble Mobile Bundle 17. W jej ramach za niewielkie pieniądze sprzedawane są takie gry jak Prune, Framed czy też Grim Fandango Remastered.

Rozpoczęła się nowa promocja Humble Bundle przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych, napędzanych systemem Android. Przez kilkanaście najbliższych dni możecie za niewielkie pieniądze zakupić paczkę naprawdę świetnych produkcji. Do akcji załapały się bowiem takie tytuły jak Prune, Framed czy też Grim Fandango Remastered. Krótko pisząc warto, ale pamiętajcie, by zapoznać się z wymagania sprzętowymi (tutaj + opisy produkcji na stronie promocji) poszczególnych tytułów, gdyż np. Desktop Dungeons przeznaczone jest tylko na tablety z min. 7-calowym ekranem.

Oficjalna strona Humble Mobile Bundle 17

Gry dostępne za min. 1 dolara (ok. 4 zł):

  • Prune­ – jedna z najgłośniejszych gier mobilnych 2015 roku. Zabawa jest stosunkowo prosta, gdyż sprowadza się do przycinania roślin, w celu poprowadzenia ich w ten sposób z jednego miejsca w drugie.
  • Framed – przygodowa gra logiczna zrealizowana w formie interaktywnego komiksu, w którym decydujemy o przebiegu rozgrywki, przesuwając jego poszczególne fragmenty.
  • Battlestation: Harbinger – kosmiczna gra typu roguelike, w której wcielamy się w komandora statku kosmicznego, przemierzającego niezbadane galaktyki.

Gry dostępne przy średniej wpłat (obecnie 5,76 dolarów – ok. 22 zł):

  • Frozen Synapse: Prime – turowa strategia taktyczna, będąca odświeżoną wersją PC-towej produkcji z 2011 roku.
  • Lara Croft GO – spin-off serii Tomb Raider. Jest to gra logiczna, w której pomagamy Larze przedrzeć się przez szereg lokacji.
  • Sorcery! 3 – trzecia odsłona gry paragrafowej od studia inkle. Gracze trafiają do krainy Kakhabad, a naszym celem jest zdobycie artefaktu znanego jako Korona Królów.

Gry dostępne za 6 dolarów (ok. 23 zł):

  • Desktop Dungeons – gra strategiczna z elementami RPG i nie tylko. Podczas zabawy trafiamy do fantastycznej krainy, gdzie wcielamy się we władcę niewielkiego królestwa, które musimy rozwinąć.
  • Grim Fandango Remastered – odświeżona wersja kultowej przygodówki z 1998 roku wyprodukowana przez studio Double Fine Productions.