Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2011, 11:50

autor: Sarge

Mirosław Baka i Daniel Olbrychski w polskiej wersji gry Red Orchestra 2

Firma Cenega ujawniła szczegóły rodzimego wydania Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. Gra ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, a swoich głosów użyczą m.in. Daniel Olbrychski i Mirosław Baka.

Firma Cenega ogłosiła, że gra Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. W obsadzie znajdziemy znanych aktorów, w tym Daniela Olbrychskiego i Mirosława Bakę.

Mirosław Baka i Daniel Olbrychski w polskiej wersji gry Red Orchestra 2 - ilustracja #1
Daniel Olbrychski

Ta informacja oznacza, że w końcowym produkcie zlokalizowane zostaną zarówno napisy, jak i głosy bohaterów. Nic jednak nie stanie na przeszkodzie, by ukończyć całą produkcję w oryginalnej, angielskiej wersji dźwiękowej. Dotyczy to zarówno standardowej, jak i Kolekcjonerskiej Edycji tytułu.

Wybierając rozgrywkę z rodzimymi głosami, usłyszymy m.in. Daniela Olbrychskiego, który wcieli się w Wasilija Iwanowicza Czujkowa, dowódcę 62. Armii. Z kolei Mirosław Baka zagra generała Friedricha Paulusa, dowódcę 6. Armii niemieckiej. Firma Cenega udostępniła próbki głosów obu aktorów – znajdziecie je pod tym adresem.

Mirosław Baka i Daniel Olbrychski w polskiej wersji gry Red Orchestra 2 - ilustracja #2
Mirosław Baka

Według danych przedstawionych na oficjalnej stronie dystrybutora, gra ukaże się w naszym kraju we wrześniu bieżącego roku, podczas gdy amerykańska premiera zaplanowana jest na 30 sierpnia. Oznacza to, że nadchodzące dzieło studia Tripwire Interactive najprawdopodobniej pojawi się na półkach sklepowych w Polsce dokładnie 2 września.

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu to sieciowa strzelanina FPP, która w porównaniu do poprzedniej części serii została wzbogacona o bardziej rozbudowaną kampanię dla jednego gracza. Historia przedstawia bitwę o Stalingrad z perspektywy strony niemieckiej i rosyjskiej. Całość uzupełnia kooperacyjny tryb Skirmish, w którym nawet dziesięciu graczy stanie do walki z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.