Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2011, 12:11

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Promocja gier z serii EA Classics - 2 w cenie 1

W kolejnej odsłonie wyprzedaży gier z serii EA Classics można zakupić dwa gorące tytuły na PC w cenie jednego lub ich konsolowe wersje w atrakcyjnych cenach.

Jeśli w pełni sezonu ogórkowego z utęsknieniem wypatrujecie jesiennych premier, to może jest to dobry moment na to, żeby skorzystać z wakacyjnych przecen gier. We wszystkich największych sklepach z grami oraz w sieciach hipermarketów Tesco i Carrefour ruszyła kolejna edycja promocji EA Classics, w której można nabyć dwa tytuły w cenie jednego.

Tym razem akcja dotyczy czterech najpopularniejszych tytułów w tej serii na PC: Battlefield: Bad Company 2, FIFA 11, Mass Effect 2 oraz Need for Speed: Hot Pursuit. W razie wątpliwości, które z nich wybrać, na końcu wiadomości znajdziecie odnośniki do recenzji.

Chcąc skorzystać z tej promocji w naszym Sklepie GRY-OnLine, wystarczy wybrać dwie z oferowanych gier na PC, a przy realizacji zamówienia podać kod: EA08. Wtedy za dwie pozycje zapłacicie łącznie 49,90zł.

Promocja gier z serii EA Classics - 2 w cenie 1 - ilustracja #1

Jeżeli natomiast preferujecie gry na konsole, to wszystkie powyższe tytuły możecie zakupić również w wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 w promocyjnych cenach. Każda z wymienionych gier kosztuje teraz 69,90zł.

Promocja kończy się 21 sierpnia.

  1. Battlefield: Bad Company 2 - recenzja gry
  2. FIFA 11 - recenzja gry
  3. Mass Effect 2 - recenzja gry
  4. Need For Speed: Hot Pursuit - recenzja gry