Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2011, 07:27

Mirialanie – rasa silnie związana z Mocą

Mirialanie to grywalna rasa, którą charakteryzuje wysoki poziom rozwoju duchowego i silna więź z Mocą.

Mirialanie – rasa silnie związana z Mocą - ilustracja #1

Mirialanie

Wybór Mirialan jako rasy możliwy jest dla postaci następujących klas:
  • Jedi Consular (Negocjator Jedi)
  • Jedi Knight (Rycerz Jedi)
  • Smuggler (Przemytnik)
  • Trooper (Żołnierz)

Mirialanie słyną z mądrości i zwinności. Łatwo ich rozpoznać po zielonej skórze i tatuażach pokrywających twarz. Ich rodzimą planetą jest Mirial. Wśród innych nacji mają opinię istot cierpliwych o przenikliwym umyśle. Przedstawiciele tej rasy jako dzieci opuszczają rodziców i przenoszą się do akademii, gdzie przechodzą szkolenie mordercze zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Wszystko po to, aby po wejściu w dorosłość mogli stać się budzącymi strach wojownikami lub szanowanymi negocjatorami.

Mirialanie – rasa silnie związana z Mocą - ilustracja #2

Filozofia życiowa Mirialan opiera się na idei, według której decyzje i działania jednostki wpływają nie tylko na jej własny los, ale również na przyszłość całej rasy. Osobiste osiągnięcia Mirialanie zapisują w formie tatuaży na własnym ciele. Studiując ich kształt, można poznać wszystkie najważniejsze dokonania noszących je osób.

Podczas wojny domowej Jedi, Mirialanie stanęli po stronie Dartha Malaka. Po jego klęsce nacja ta została jednak ponownie przyjęta na łono Republiki. W obecnym konflikcie Mirialanie opowiadają się przeciwko Imperium, a wielu przedstawicieli tej rasy dołączyło do Zakonu Jedi oraz sił wojskowych Republiki.