Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 04:39

autor: luckie

Matterfall – futurystyczna strzelanina od twórców Resogun zadebiutuje w sierpniu

Ujawniono datę premiery Matterfall, futurystycznej strzelaniny z elementami logicznymi od twórców Resogun. Gra ukaże się 15 sierpnia 2017 roku.

O MatterFall mogliśmy po raz pierwszy słyszeć prawie dwa lata temu. Dziś, firma Sony przypomniała nam o kolejnej produkcji od studia Horesemarque, czyli twórców Resogun i Alienation, zmierzającej na konsolę PlayStation 4. Z okazji targów Matterfall otrzymało krótki zwiastun, pod koniec którego ujawniono datę premiery gry – jest nią 15 sierpnia 2017 roku.

Matterfall to intensywna strzalnka z grafiką 2,5 (z kamerą umieszoną z boku) wzbogacona o elementy logiczne. Gracz musi nie tylko wykazać się zręcznością, lecz także pomysłowością. Podczas zabawy będziemy musieli manipulować otoczeniem – zmaterializować pewne elementy, inne zlikwidować – oraz nieźle się nagimnastykować, by uniknąć ataków licznych przeciwników.

  1. Matterfall na oficjalnej stronie producenta
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Matterfall

Matterfall