Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 04:50

autor: Meehow

Detroit: Become Human z nowym zwiastunem

Na konferencji Sony Interactive Entertainment zaprezentowano nowy zwiastun gry Detroit: Become Human. Trailer skupiony jest na buncie androidów stworzonych do służenia ludziom.

Firma Sony Computer Entertainment zademonstrowała nowy zwiastun gry Detroit: Become Human podczas swojej konferencji na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Nowy trailer prezentuje kulisy buntu służących dotychczas ludziom androidów, któremu początek najwyraźniej dała akcja dwóch przedstawicieli tej mechanicznej „rasy”. Film po raz kolejny podkreśla znaczenie wyborów dokonywanych przez gracza dla dalszego rozwoju fabuły. Przez krótką chwilę pojawia się w nim również Connor, eksperymentalny android policyjny ze zwiastuna zaprezentowanego rok temu.

Omawiana produkcja ekskluzywna dla PlayStation 4 na razie nie ma konkretnej daty premiery, lecz wiadomo, że nie ukaże się ona w tym roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human