Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 06:10

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Drugi protagonista Detroit: Become Human na nowym zwiastunie

Firma Sony Interactive Entertainment zaprezentowała nowy zwiastun gry Detroit: Become Human na swojej konferencji podczas targów E3 w Los Angeles. Pokazuje on drugiego grywalnego protagonistę.

Na konferencji firmy Sony Interactive Entertainment na targach E3 w Los Angeles zademonstrowano nowy zwiastun Detroit: Become Human przedstawiający kwestię wyborów w grze i ich konsekwencji. Oprócz bardzo ładnej grafiki i filmowej jakości skryptowanych sekwencji przerywnikowych, warto zwrócić uwagę na drugiego grywalnego bohatera – androida imieniem Connor. W poprzednim trailerze, a także demie technologicznym sprzed czterech lat, w roli głównej pojawiała się Kara. Jeśli chodzi o tło fabularne, garść informacji pojawiła się na oficjalnym blogu PlayStation. Otóż w Detroit narasta fala dziwnych zachowań wśród mechanicznych sług; androidy zaczynają nagle okazywać emocje, a czasem również przepadają bez wieści. Prototypowy android Connor, którego widzimy w zwiastunie, pracuje dla policji w Detroit, zajmując się tropieniem takich zbuntowanych czy zaginionych jednostek oraz neutralizacją zagrożeń płynących z ich nieposłuszeństwa. Na trailerze możemy zobaczyć jeden wyjątkowo trudny przypadek.

Detroit: Become Human powstaje w studiu Quantic Dream, znanym z takich gier, jak Heavy Rain i Beyond: Two Souls, w oparciu o zupełnie nowy silnik. Niestety, data premiery tego intrygującego, choć wciąż enigmatycznego tytułu nadal pozostaje tajemnicą. Wiemy jedynie, że jest on ekskluzywny dla PlayStation 4.

Drugi protagonista Detroit: Become Human na nowym zwiastunie - ilustracja #1
Drugi protagonista Detroit: Become Human na nowym zwiastunie - ilustracja #2