Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2017, 09:09

autor: Movis

Mass Effect: Andromeda – udostępniono 10-godzinne demo

Przedpremierowa wersja trial gry Mass Effect: Andromeda powraca jako duże demo produkcji. Tym razem jest całkowicie nieodpłatna, ale promocja zakończy się wraz z początkiem listopada.

W opinii branżowych recenzentów gra Mass Effect: Andromeda zdecydowanie nie spełniła oczekiwań, a wielu graczy bezlitośnie wyśmiewało ją za techniczne niedociągnięcia, prowadzące często do komicznych sytuacji. Ostatecznie jej słabe wyniki doprowadziły do zamrożenia całej serii na najbliższe lata. Z drugiej strony, deweloperzy wypuścili do gry już dziewięć łatek i wiele problemów zostało wyeliminowanych.

Wersje demo wracają ostatnio do łask, tylko czemu PO premierze? - Mass Effect: Andromeda – udostępniono 10-godzinne demo - wiadomość - 2017-07-14
Wersje demo wracają ostatnio do łask, tylko czemu PO premierze?

Jeśli unikaliście tytułu w okolicach jego premiery i chcielibyście zobaczyć, czy obecnie sprawy mają się nieco lepiej, to jest ku temu okazja. Firma Electronic Arts poinformowała bowiem o udostępnieniu darmowego, 10-godzinnego triala produkcji. Zasady są identyczne jak w przypadku przedpremierowej wersji demo, oferowanej swego czasu abonentom Origin/EA Access. Tym razem jednak grę może sprawdzić każdy zainteresowany, na wszystkich platformach docelowych. Bawić się można w dowolnym trybie, zarówno w meczach wieloosobowych, jak i przechodząc kilka pierwszych misji wątku fabularnego. Po dziesięciu godzinach tytuł nam podziękuje i zasugeruje zakup, dzięki któremu będziemy mogli kontynuować rozgrywkę z obecnymi postępami.

By skorzystać z okazji, należy udać się na stronę produktu w serwisie Origin i kliknąć przycisk „pobierz wersję próbną”. Podobne kroki uczynić można w wewnętrznych sklepach konsol PlayStation 4 i Xbox One. Oferta dostępna będzie jedynie do 1 listopada 2017 roku.

Z jakiegoś powodu trial otrzymał też krótki trailer, widoczny poniżej: