Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2017, 19:21

Luis Suarez trafia na okładkę Pro Evolution Soccer 2018

Firma Konami ujawniła, że twarzą najnowszej odsłony piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer będzie napastnik FC Barcelony, Luis Suarez. Przy okazji zapowiedziano, że grę będzie można przetestować na targach gamescom w Kolonii.

Od ponad miesiąca wiemy, że okładkę tegorocznej odsłony cyklu FIFA zaszczyci aktualny laureat Złotej Piłki, Cristiano Ronaldo. Teraz firma Konami oraz polski wydawca Techland ujawnili, że twarzą Pro Evolution Soccer 2018 także zostanie gwiazda największego kalibru: napastnik FC Barcelony, Luis Suarez. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360 14 września.

W ubiegłorocznej edycji Pro Evolution Soccer jedynie Lionel Messi i Cristiano Ronaldo mogli się pochwalić wyższymi umiejętnościami niż Suarez. - Luis Suarez trafia na okładkę Pro Evolution Soccer 2018 - wiadomość - 2017-07-14
W ubiegłorocznej edycji Pro Evolution Soccer jedynie Lionel Messi i Cristiano Ronaldo mogli się pochwalić wyższymi umiejętnościami niż Suarez.

Sam zawodnik stwierdził, że znalezienie się na okładce tej produkcji to dla niego wielkie wyróżnienie. „Z roku na rok seria PES staje się coraz lepsza, a ilość pracy, jaką deweloper włożył w najnowszą odsłonę, to potwierdza” - stwierdził urugwajski piłkarz. „Trudno uwierzyć jak blisko realizmu jest tegoroczna odsłona”. Wersja z Suarezem na okładce nie będzie jednak jedyną dostępną edycją Pro Evolution Soccer 2018: na sklepowe półki trafi także Legendary Edition, firmowana wizerunkami gwiazd klubu FC Barcelona. Poza samą grą zaoferuje ona limitowany steelbook, pendrive’a oraz dodatki do trybu myClub, w tym dostęp do agenta Usaina Bolta czy ekskluzywne karty firmy Topps.

Wraz z ujawnieniem Suareza jako twarzy tegorocznego PES-a, Konami zaprezentowało też zawartość Legendary Edition. - Luis Suarez trafia na okładkę Pro Evolution Soccer 2018 - wiadomość - 2017-07-14
Wraz z ujawnieniem Suareza jako twarzy tegorocznego PES-a, Konami zaprezentowało też zawartość Legendary Edition.

Przy okazji twórcy cyklu zapowiedzieli, że najnowszego PES-a będzie można przetestować już podczas tegorocznych targów gamescom w Kolonii. Nie należy się jednak spodziewać rewolucji w rozgrywce: dotychczasowe materiały sugerują, że deweloperzy ograniczą się do poprawek takich elementów jak kontrola nad piłką czy drybling. Nadchodząca część serii będzie natomiast ważna pod względem podejścia do wersji PC-towej – po raz pierwszy od czasu premiery konsol ósmej generacji jakość gry na komputerach osobistych będzie dorównywać wersjom z PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Pro Evolution Soccer 2018
  2. Analizujemy grę Pro Evolution Soccer 2018 – było bardzo dobrze, ma być jeszcze lepiej