Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2012, 11:54

autor: Kono

Masowe granie w Half-Life 2 ma pomóc w ujawnieniu informacji o Half-Life 3

Grupa A Call for Communication, licząca obecnie ponad 33 tysiące osób, ma zamiar zmusić deweloperów z firmy Valve do podzielenie się informacjami dotyczącymi kolejnej odsłony przygód Gordona Freemana. Ekipa zapaleńców chce tego dokonać poprzez masowe granie w Half-Life 2.

Entuzjaści serii Half-Life to zapewne jedna z najbardziej aktywnych i wiernych grup fanowskich w świecie gier wideo. W oczekiwaniu na pełnoprawną trzecią część cyklu, lub Episode Three, grupa A Call for Communication postanowiła zorganizować bardzo ciekawą akcję, której celem jest skłonienie firmy Valve do ujawnienia nowych informacji o przyszłości serii Half-Life.

Masowe granie w Half-Life 2 ma pomóc w ujawnieniu informacji o Half-Life 3 - ilustracja #1

W jaki sposób zespół zapaleńców chce zmusić przedstawicieli firmy Valve do mówienia? Bardzo prosto i bardzo pozytywnie. Co ciekawe, nie będą to ani internetowe petycje, ani masowe wysyłanie e-maili do deweloperów z Valve. Licząca obecnie ponad 33 tysiące osób grupa ma zamiar już w najbliższą sobotę o godzinie 20.00 jednocześnie grać w Half-Life 2. A Call for Communication chce w ten, jakże interesujący sposób sprawić, że steamowe statystyki Half-Life 2 pójdą w górę, a deweloperzy zwrócą uwagę na tę nietypową akcję.

Plotki i doniesienia o kolejnej odsłonie przygód Gordona Freemana mają to do siebie, że pojawiają się co jakiś czas, a następnie są dementowane przez firmę Valve. Ciężko powiedzieć, czy akcja masowego grania w Half-Life 2 odniesie zamierzony skutek. Możemy jednak z całą pewnością powiedzieć, że działania grupy A Call for Communication już zdołały zwrócić na siebie uwagę mediów.