Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 stycznia 2013, 14:20

autor: Hed

Mamy demo Omerta: Miasto Gangsterów – gry o gangsterach z czasów prohibicji

Z naszych serwerów można ściągnąć demo gry Omerta: Miasto Gangsterów w wersji polskiej. Produkcja studia Haemimont Games pozwala wcielić się w gangsterów z początku XX wieku i spróbować własnych sił w okresie prohibicji.

Jest demo Omerta: Miasto Gangsterów. - Mamy demo Omerta: Miasto Gangsterów – gry o gangsterach z czasów prohibicji - wiadomość - 2013-01-24
Jest demo Omerta: Miasto Gangsterów.

Pojawiło się demo strategii gangsterskiej Omerta: Miasto Gangsterów, w której przeniesiemy się do Stanów Zjednoczonych z lat 20. XX wieku, aby pokierować własną organizacją przestępczą. Wersję demonstracyjną po polsku możecie ściągnąć z naszych serwerów. Pełna produkcja studia Haemimont Games, znanego między innymi z Tropico 4, trafi do sprzedaży 1 lutego w wersji na PC oraz Xboksa 360 za sprawą firmy Ubisoft.

Omerta: Miasto Gangsterów to strategia, w której wcielimy się w młodego imigranta o ambicjach podbicia amerykańskiego Atlantic City w okresie prohibicji. Rozgrywka koncentruje się na budowaniu sieci produkcyjno-dystrybucyjnej nielegalnych dóbr i organizowaniu gangu zaufanych ludzi, specjalizujących się w różnych dziedzinach. W grze nie brakuje też charakterystycznych strzelanin, przedstawionych przy pomocy walk rozgrywanych na tury.

Haemimont Games jest producentem specjalizującym się w grach strategicznych, więc Omerta: Miasto Gangsterów może okazać się ciekawą propozycją dla fanów gatunku. Szczególnie wobec braku konkurencji w dziedzinie bardziej współczesnych tytułów, które nie koncentrują się na zmaganiach militarnych. Największym sukcesem Haemimont Games w ostatnich latach jest udana rewitalizacja marki Tropico – ostatnie dwie odsłony serii okazały się niezłe.

  1. Omerta: Miasto Gangsterów demo  (Demo PL)