Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 13:44

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Małe dzieci w końcu trafiły do The Sims 4

Deweloperzy gry The Sims 4 opublikowali nową aktualizację produkcji, w której wprowadzili wyczekiwane małe dzieci. Wraz z nimi pojawiły się kolejne obiekty, dodatkowe animacje, ubrania i nie tylko.

Firma Electronic Arts udostępniła nową aktualizację gry The Sims 4, w której do wirtualnego świata simów dołączyły dzieci. Oznacza to, że od teraz można opiekować się małymi, kilkuletnimi pociechami, czytając im do snu bajki, bawiąc się z nimi, urządzając pokój itd. Łącznie deweloperzy dodali do produkcji ponad sto nowych animacji, szereg interakcji, ubrań oraz obiektów, czyniąc najnowszą aktualizację największą w przeszło dwuletniej historii The Sims 4.

„Pracowaliśmy nad Małymi dziećmi już od pewnego czasu i czuję dumę na myśl o wysiłku włożonym przez nasz zespół w proces tworzenia tych uroczych małych Simów. Myślę, że spodoba Wam się ich interaktywność. Przygotujcie się na cudowne rodzinne chwile spędzone na pomaganiu dzieciom w rozwijaniu nowych umiejętności za pomocą fiszek oraz uczeniu ich mówienia, tańca i korzystania z nocnika. Wasi Simowie będą także mogli wzmacniać więzi ze swoimi dzieciakami, czytając im do snu, nosząc je po domu i słuchając ich słodkiego gaworzenia” – napisano w oficjalnym komunikacie.

The Sims 4 - Małe dzieci:
  • darmowa aktualizacja dodająca do gry tytułowe małe dzieci;
  • oprócz nich wprowadza nowe animacje, obiekty, ubrania i interakcje.

Małe dzieci dostępne są w ramach darmowej aktualizacji, a nie dodatku. Jeżeli więc posiadacie The Sims 4, to chyba warto jeszcze raz odpalić ten tytuł i sprawdzić, jak nowe rozwiązania wypadają w rzeczywistości. Jednocześnie jest to całkiem dobra okazja do nadrobienia zaległości dla osób, które nie skusiły się jeszcze na zakup produkcji, gdyż od momentu jej premiery we wrześniu 2014 roku doczekała się ona już kilku patchy i rozmaitych rozszerzeń, wzbogacających rozgrywkę.

Małe dzieci w końcu trafiły do The Sims 4 - ilustracja #1