Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2014, 10:32

autor: Sarge

Magicka: Wizard Wars - otwarta beta ruszyła

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam rozpoczęto otwarte beta testy gry Magicka: Wizard Wars. Dzięki temu gracze mogą sprawdzić tę produkcję MOBA zupełnie za darmo. Po premierze pełnej wersji pozostanie ona w modelu free to play.

Wczoraj rozpoczęły się otwarte beta testy gry Magicka: Wizard Wars. Oznacza to, że produkcję free to play studia Paradox North można od tej pory sprawdzić zupełnie za darmo i tak pozostanie również po premierze końcowego produktu. Tytuł jest dostępny na Steamie w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”. Do tej pory, żeby sprawdzić Magicka: Wizard Wars w wersji alfa, trzeba było zapłacić za jeden ze startowych pakietów (najtańszy kosztował 14,99 euro, czyli ok. 63 zł). Teraz jest to kwestia opcjonalna i przydatna dla graczy, którzy od razu chcą wyposażyć się w kilka wirtualnych przedmiotów czy też dodatkowe zloto. Dokładny opis wszystkich trzech pakietów (Apprentice Starter Pack, Wizard Starter Pack, Archmage Starter Pack) znajdziecie pod tym adresem.

  1. Magicka: Wizard Wars w serwisie Steam
Magicka: Wizard Wars oferuje darmowy dostęp w otwartej becie - Magicka: Wizard Wars dostępna dla wszystkich za darmo w otwartej becie - wiadomość - 2014-05-28
Magicka: Wizard Wars oferuje darmowy dostęp w otwartej becie

Magicka: Wizard Wars to spin-off cyklu zręcznościowych RPG-ów Magicka, tym razem reprezentujący gatunek MOBA, wypromowany przez takie gry jak League of Legends czy Dota 2. Tytuł w całości skupia się więc na rozgrywkach sieciowych pomiędzy dwiema czteroosobowymi drużynami. Walki toczone są głównie za pomocą zaklęć, a mechanika czarów działa na zasadach znanych z gry Magicka. Premiera pełnej wersji odbędzie się w bliżej nieokreślonym terminie bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Magicka: Wizard Wars