Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2015, 19:28

autor: Góral

Mad Max - zobacz nowe fragmenty rozgrywki

Studio Avalanche opublikowało nowy materiał wideo z gry Mad Max, na którym omówiono oraz zaprezentowano poszczególne elementy rozgrywki, w tym walkę, czy też system tworzenia pojazdu.

Studio Avalanche zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącej gry Mad Max. Dodatkowo twórcy omówili na nagraniu kilka elementów gameplaya. Po rozpoczęciu przygody podstawowym zadaniem ma być stworzenie pojazdu, którego będziemy używać do podróżowania po niebezpiecznych pustkowiach. Z czasem maszyna ulegnie licznym modyfikacjom, dzięki pozyskanym w trakcie zabawy częściom. Równie ważne ma być także samo dostosowywanie bohatera, którego wyposażymy w niezbędny ekwipunek, co pomoże nam przetrwać. W produkcji pojawi się również możliwość zawierania sojuszy z niektórymi mieszkańcami postapokaliptycznego świata. Poza tym warto zwrócić uwagę na fakt, że walki odbywać będą się głównie bez udziału broni palnej, a ukazane fragmenty przypominają to, co znamy z serii Batman: Arkham.

Walka w Mad Max przypomina tą z serii Batman: Arkham. - Mad Max - zobacz nowe fragmenty rozgrywki - wiadomość - 2015-04-23
Walka w Mad Max przypomina tą z serii Batman: Arkham.

Mad Max zapowiada się na mroczną i brutalną produkcję, która powinna zadowolić miłośników postapokaliptycznych klimatów, jednak jak to wszystko sprawdza się w praniu przekonamy się 4 września, kiedy to tytuł zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

Mad Max - zobacz nowe fragmenty rozgrywki - ilustracja #3Za grę Mad Max odpowiada zespół Avalanche Studios, znany przede wszystkim z serii sandboksów akcji Just Cause. Deweloper pracuje obecnie nad trzecią odsłoną tej marki, w której ponownie wcielimy się w agenta Rico Rodrigueza. Tym razem trafi on do republiki Medici, rządzonej przez brutalnego generała Di Ravello.